Lamborghini Estoque (2008)

Zaczęty przez Ecnelis, 16.09.2008, 17:35:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#45
News: Lamborghini Estoque - Problem produkcji.

Kilka zdjęć bardzo interesującego wnętrza i detali (via Auto.cz):






Ecnelis


Feanor

#47
Dobrze że sytuacja się krystalizuje.

Ecnelis

#48
Nowe zdjęcia (via AutoBild.de):




Ecnelis


cj_robert

#50
Cytata ofertę modelową powiększyłoby między innymi odchudzone Gallardo LP560-4.

kurde, normalnie robi się drugie porsche.. tylko po trochu ulepszają, przyspieszają i odchudzają kolejne wersje murcielago i gallardo które powstały ponad 6 lat temu, zamiast wprowadzać nowe, całkiem nowe modele (jak reventon, tyle że powstało 20 sztuk, oczywiście z silnikiem murcielago..).

Feanor

#51
Myślę, że zrezygnowanie z Estoque było po części wymuszone przez Porsche. A co do tych rozmaitych wersji to nie narzekam, bo pamiętajmy że kiedyś Lambo miało w ofercie tylko jeden model (Diablo) i wypuszczało go w kilkudziesięciu wersjach różniących się detalami.

szneke

#52
W sumie może i dobrze że ten model trafił do szuflady. Lambo ma być sportowe i dwudrzwiowe a nie cztero. Co do licznych wersji to wg dobry chwyt żeby jeszcze sprzedać dotychczasowy model. Mnie to nie przeszkadza.

cj_robert

#53
winkelmann obiecywał niedawno że będą puszczać jeden model rocznie, ale jak to ma być murcielago lżejsze o 50 kilo i mocniejsze o 80 koni, no to to dla mnie nie jest nowy model

Talis

#54
ale dla Stefana jest:)

Ecnelis

#55
Gdyby ktoś nie doczytał edita w newsie: Lambo oficjalnie zareagowało na doniesienia o nieprodukowaniu Estoque stwierdzając, że tak naprawdę pojazd nigdy nie dostał zielonego światła na produkcję i jego status jest taki, jak w momencie prezentacji i w przyszłości jest możliwe uruchomienie trzeciej linii produkcyjnej. Czyli Estoque nie jest trupem, ale w najbliższym czasie nic do niego podobnego nie wejdzie raczej do produkcji.

Ecnelis

#56
Nowe widoki:


cj_robert

#57
stworzyli tylko jeden egzemplarz? ma on coś pod maską?

Talis

#58
Chyba tylko akumulator żeby się światła ładnie świeciły :D

cj_robert

#59
pytam, bo mogliby go puścić na ulice, jak exelero ;P