24h Nürburgring Nordschleife

Zaczęty przez Ecnelis, 26.05.2008, 00:09:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

AutoGEN





AutoGEN

#50
Oficjalnie: Verstappen wystartuje w tym roku w N24! Pojedzie w AMG razem z Auerem, Gounonem i Juncadellą.

https://www.24h-rennen.de/en/2026/03/09/max-verstappen-2/


AutoGEN

#51