Splinter (2008)

Zaczęty przez Ecnelis, 18.12.2007, 15:41:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Oto miejsce na dyskusję o aucie... Splinter.



Film prezentujący silnik:
https://www.youtube.com/watch?v=dwMZjJ51PQs

Talis

#1
Ciekawy wozik.
Wbrew pozorom drewno w superaucie nie jest niczym nowym. Do niedawna wszystkie modele Morgana miały dębową ramę. Ciekawe czy w starndardzie oferują środek na korniki

Ecnelis

#2
Splinter ma się coraz lepiej i projekt jest coraz bliższy ukończenia:

[zdjęcia off-line]

Oficjalny kanał twórcy na YT: https://www.youtube.com/user/joecharmon