Lamborghini Estoque (2008)

Zaczęty przez Ecnelis, 16.09.2008, 17:35:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

cj_robert

#30
Fajnie wygląda, szczególnie tył. Przód taki.. Napewno mogli coś innego wymyślić, ale ostatecznie może być ;p

Feanor

#31
Mi się bardziej podoba niż 612 scaglietti

cj_robert

#32
hehe, no bo 612 w ogóle nie jest fajne. Już raczej bym go porównał do Panamery albo Rapide'a. I powiem tak: wole niż porsche, ale co do Astona to musiałbym się zastanowić.. Ale nie musze, bo narazie kupna nie planuje :D

Ecnelis

#33
Oficjalnie oficjlany:







Z tyłu 23-calowe felgi. :D V8, hybryda i wysokoprężne TDI to już też oficjalne propozycje.

Video: https://www.digitalnewsagency.com/story/view/1662-launch-of-new-super-car/all

cj_robert

#34
Cytat: Ecnelis w 01.10.2008, 21:24:17
Z tyłu 23-calowe felgi.
:o
No przecież.. Ale... kurde, no nie wiem co teraz powiedzieć, chyba po prostu: wielkie

Ecnelis

#35
Prezentacja: Lamborghini Estoque. :D

I małe video (to samo, do ktorego link widać powyżej):


AutoGEN

#36
A tak wyglądała wczorajsza premiera Estoque w Paryżu:

 



  ;D ::)

Ecnelis

#37
I na żywo z paryskiego salonu (via AutoBlog.com):














szpyrus23

#38
Przekonali mnie, zapowiadało się coś nieciekawego, tymczasem to nowe Lambo wygląda nawet fajnie, zgadzam się że przód mógłby być poprawiony ale ogółnie auto wygląda ok. Za 60 lat na nie uzbieram:-)

cj_robert

#39
Na tym drugim zdjęciu to widać że ma naprawde fajnie w środku :P Tylko martwią mnie kubełkowe fotele z tyłu. Chyba zrobili ten samochód tylko po to żeby wracając z przyjęcia zabrać dwie osoby więcej ;P Bo pewnie na dłuższą mete pewnie nie wygodne

Ecnelis

#40
Demoniczne spojrzenie (via carscoop.blogspot.com):


AutoGEN

#41
Video z premiery Estoque:


Ecnelis

#42
I wnętrze (via Jalopnik.com):




Feanor

#43
To wnętrze typowo prototypowe jak narazie.

Ecnelis

#44
Estoque + Collezione Automobili Lamborghini