Lamborghini Aventador LP700-4 (2011)

Zaczęty przez Ecnelis, 23.10.2008, 17:26:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

rafal345

#90
już biegnę do najbliższego salonu kupić Aventadora żeby nauczyć się fotografować!

Ecnelis

#91
W Genewie na nowych felgach:


Ecnelis

#92
Aventador spotyka się z przodkami w automobilemag.com:




Ecnelis

#93
Aventador w galerii egoztyków z tendencją do samozapłonu:



https://jalopnik.com/5902057/how-to-pose-with-your-destroyed-376000-lamborghini-aventador

Ecnelis

#94
LP700-4 na nowych obręczach i Reventon w SR Auto Group:





Ave na nowych felgach od ADV.1:




krzywy1987mk2


Ecnelis

#96
Aventador vs MP4-12C vs LFA vs Veyron - który z nich wygra na ćwierć mili?




krzywy1987mk2

#97
i znów baty

Feanor

#98
Lambo odstawało mniej od Veyrona niż się spodziewałem. Za to nie spodziewałem się że tak zleje McLarena.

krzywy1987mk2

#99
Nic nie zastąpi dużej pojemności, chyba że jeszcze większa pojemność.

Grand

#100
Jak to nic? Cztery turbiny! ;) Bez nich ten silnik musiałby mieć z 10 litrów albo więcej.

A wracając do wyścigu. Ave trzyma się zadziwiająco blisko Veyrona, spodziewałem się, że Bugatti szybciej mu ucieknie, ale chyba nie miał najlepszego startu. McLaren chyba też nie miał swojego najlepszego dnia. Na papierze są bardzo blisko siebie, według fastestlaps.com MP4 ma 10.7 sekund a LP700-4 10.2 a tu była chyba z sekunda różnicy. Szkoda, że nie mierzyli czasów.

rafal345

#101
Cytat: krzywy1987mk2 w 19.05.2012, 21:15:35
Nic nie zastąpi dużej pojemności, chyba że jeszcze większa pojemność.
nie żeby coś, ale masz takie nieco amerykańskie myślenie sprzed 50 lat
Bugatti to hipertechnologia i mimo tego że tyle waży to trzeba czekać na coś naprawdę niezwykłego żeby go pokonać
nie spodziewałem się zwycięstwa Aventadora ale i tak jak bym miał wybór to wziąłbym go zamiast Veyrona ;D

krzywy1987mk2

#102
Tak.nawet chyba to jest ich przysłowie.
Ale panowie nie jest tak, Lambo 6,5 litra Veyron 8,0 litrów... Rozumie że Veyron to hiper technologia,ale Ave jakimś przeżytkiem nadającym sie do muzeum też nie jest.. Monococ ma nawet chyba bardziej zaawansowany od Bugatti.. i zresztą powstał dobre 6 lat pózniej... A w dzisiejszym tempie rozwoju technologi to wieki..
Co do pobicia Veyrona w maksymalce to  chyba nie w tej dekadzie ,ale jeśli chodzi o przyspieszenie to czekam na nastepce Enzo. i mówie o seryjnych bryczkach .nie o np Alpach 12 i innych super GT-R i turbo lambach od Hefnera itp

VaultBoy

#103
Cytat: Grand w 19.05.2012, 22:34:28
Na papierze są bardzo blisko siebie, według fastestlaps.com MP4 ma 10.7 sekund a LP700-4 10.2 a tu była chyba z sekunda różnicy. Szkoda, że nie mierzyli czasów.

Veyron ma z kolei 9,9 sekund, więc wszystko mieści się w normie. Ciekawe jak wypadłby Bugatti z kluczykiem prędkości maksymalnej, bo po uniesieniu spojlera sądząc nie był on użyty.

Ecnelis

#104