Konkurs - J. Clarkson "Nie zatrzymasz mnie"

Zaczęty przez Ecnelis, 10.01.2009, 18:08:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

W ostatnich tygodniach 2008 roku nakładem Wydawnictwa Insignis pojawiło się kilka obowiązkowych pozycji dla wszystkich miłośników programu Top Gear, a wśród nich nowa książka Jeremy'ego Clarksona - "Nie zatrzymasz mnie". Wszelkich szczegółów na jej temat dowiecie się ze strony wydawcy (insignis.pl), a już dziś macie szansę stanąć przed możliwością postawienia tego tytułu na swojej półce - mamy dla Was 10 egzemplarzy! ;D



Co należy zrobić, aby wygrać? Nic prostszego! Wystarczy poniżej zadeklarować chęć wejścia w posiadanie książki, zakwalifikować się do losowania mając na koncie co najmniej 10 postów (nie licząc posta w tym temacie) i.. mieć w nim szczęście. To wszystko (przypominamy, że zgodnie z regulaminem forum niedozwolone jest tworzenie multikont - osoby takie będą usuwane i wykluczane z losowania bez uprzedzenia)!  ;D

Na zgłoszenia czekamy do ostatniej minuty lutego 2009 (jest to również termin na uzyskanie progu 10 postów). Losowanie 1 marca. :)

Estel

#1
Ja chcę oczywiście :)

Feanor

#2
Ja również deklaruję chęć posiadania tej książki!

marcingwr

#3
Również zgłaszam Chęć posiadania książki Jeremiego :D

Grand

#4
Zgłaszam swoją chęć, gotowość i obecność, cokolwiek to miałoby znaczyć. :D

konradin

#5
Również zgłaszam chęć posiadania tej książki

Ecnelis

#6
Z powodu niewystarczającel liczby zgłoszeń przedłużamy konkurs na tych samych warunkach do końca lutego. :)

Osoby, które w dotychczasowym terminie spełniły wszystkie warunki upoważniające do wzięcia w losowaniu otrzymują książki automatycznie, reszta przechodzi na luty. Gratulacje! :)

alainw

#7
Ja również chciałbym otrzymać tę książkę :-)

TomWin

#8
Też chciałbym otrzymać książkę Clarkson'a :)

szneke

#9
Zgłaszam chęć posiadania tej książki :)

Brandis

#10
Również zgłaszam się uprzejmie. :)

Nath4N

#11
Ja też się zgłaszam :)