Witam, jestem nowy/nowa/wracam po latach!

Zaczęty przez Ecnelis, 27.01.2007, 13:34:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#15
Witamy serdecznie, witamy. Do udzielania się zapraszamy. :)

Pitewsigstite

#16
Witajcie. Trafilam tu niedawno z polecenia znajomego. Faktycznie forum dotyczy tej nieco niszowej tematyki, ktora bardzo mnie interesuje. Skoro juz pisze, pozwole sobie cos wiecej o sobie powiedziec, mam nadzieje, ze moja gadatliwosc nie bedzie upierdliwa ;)

Na imie mam Martyna, 2 lata temu ukonczylam biotechnologie na SGGW w Warszawie. Nie pracuje w tym zawodzie, ale zajmuje sie hobbystycznie zywnoscia GMO. Nie chce przynudzac na ten temat, w podpisie umiescilam kilka stron, mam nadzieje ze nikomu nie bedzie to przeszkadzac.

Jestem teraz na urlopie macierzynskim, wiec moge aktywniej uczestniczyc w zyciu forum, oczywiscie tylko w wolnych chwilach ;)

Feanor

#17
My też serdecznie witamy!

ryan78

#18
Witam , jestem nowy na forum i jeszcze nie miałem okazjii przejzeć wszystkich wątków

Lee

#19
Witam."Świeży" użytkownik ze Stargardu szczecińskiego,przed chwilą co zarejestrowany  :)

Ecnelis

#20
Witamy nocnego marka. ;)

Tempest

#21
Witam wszystkch! Przyciagnely mnie tu opisy odcinkow Top Gear, ale widze, ze interesujacych rzeczy jest duzo wiecej. I dlaczego nie ma opisow serii 18 i 19?

Ecnelis


Tempest

#23
Super! Jeszcze tylko sezon 20. ;)

Stig

#24
Witam, jestem nowy. Stronę już znam, ale teraz postanowiłem się zarejestrować.

jabok

#25
Zalogowałem się tutaj 4 lata temu. Niestety zapomniałem hasła i jakoś tak zleciało,że nie zaglądałem. Wczoraj na moją skrzynkę przyszedł mail z AutoGenu spróbowałem odzyskać hasło i się udało. Także witam wszystkich po raz kolejny. Mam zamiar brać aktywny  udział w życiu forum. Gdyż samochody i motocykle jak były tak pozostają moją pasją  ;)

Jak będziecie chcieli poczytać o motocyklach customowych to zapraszam na mój blog; https://jabokomotocyklachinietylko.blox.pl/

Ecnelis

#26
Tylko 4 lata? ;) Witamy ponownie!

Russel

#27
Witam wszystkich. Stronę odwiedzam od dawna, zarejestrowałem się ze dwa miesiące temu po uruchomieniu nowej wersji, która wygląda dużo lepiej, niż poprzednia. ;) I jakoś tak wyszło, że odzywam się dopiero teraz.

Świetny pomysł z działem DNA! Większość samochodów widzę pierwszy raz na oczy. :o

mirek954

#28
witam!
Interesuje się wyścigami samochodowymi i nowinkami ze świata motoryzacji. Trafiłem na forum przez ostatnio popularny polski supersamochód Arrinera :)

Monica03

#29
Witam wszystkich !!
Jestem tutaj nowa i pochodzę z okolic Warszawy, ale mieszkam teraz w woj.pomorskim
Bardzo cieszę sie, że znalazłam to forum i mogłam do Was dołączyć :)