Konkurs - J. Clarkson DVD!

Zaczęty przez Ecnelis, 22.03.2009, 19:46:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Szanowni Państwo! Rozpoczynamy kolejny konkurs, w którym nagrodami będą kolejne pozycję z szerokiej oferty Wydawnictwa Insignis. Tym razem będą to płyty DVD z filmami firmowanymi przez Jeremy'ego Clarksona.

Zasady konkursu są proste. Przedstawione zostaną fotografie przedstawiające fragment nazwozia, wnętrza bądź innych elementów pięciu samochodów - należy odgadnąć pełne nazwy (na przykład Murcielago to nie to samo, co Murcielago LP640) wszystkich z nich wpisując swoje odpowiedzi w tym temacie. Wygrywa ten, kto pierwszy poda 5 prawidłowych odpowiedzi w nieedytowanym poście (edycja postu w celu korekcji odpowiedzi gdy poniżej podano już prawidłową wyklucza osobę z zabawy). W zagadkach nie są brane pod uwagę samochody po tuningu oraz wirtualne koncepty.

Na przykład:

|-IMG-|

Prawidłowe odpowiedzi to:

1. Lamborghini Murcielago LP670-4 SV
2. Abarth 500
3. Arash AF10
4. Ferrari GG50
5. KTM X-Bow

Osoba, która wygrała w jednej z edycji nie może brać udziału w kolejnej, musi odczekać jedną kolejkę. Nie udzielam podpowiedzi, informuję jedynie gdy ktoś udzieli prawidłowej odpowiedzi na wszystkie 5 pojazdów oraz gdy wcześniej ilość prawidłowych typów w podanej przez kogoś odpowiedzi przekroczy 3. W przypadku braku prawidłowej odpowiedzi przez tydzień zmieniamy zestaw. Wszelkie pozostałe wątpliwości wypłyną w praniu. No to zaczynamy!

--------------------------------------------------

Do wygrania: DVD "Clarkson: Odstrzał"

Oto zestaw konkursowy:

|-IMG-|

Czas start!

Talis

#1
no ludziska, do dzieła ;D

Janisz

#2
Witam,
Nie wiem czy jeszcze aktualne, bo dopiero teraz zauważyłem konkurs.
Znam tylko cztery przedstawione samochody:
1) Bentley Speed 8
2) Lancia Delta S4 Rally
3) Mercedes G 55 AMG
4) Rinspeed Senso.

Pozdrawiam

szneke

#3
Może pora zmienić zestaw :) Ten piaty to ładna zagadka :)

A jednak znalazłem :)

1) Bentley Speed 8
2) Lancia Delta S4 Rally
3) Mercedes G 55 AMG
4) Rinspeed Senso
5) Cadillac EcoJet Concept

Ecnelis

#4
Odpowiedzi są oczywiście prawidłowe. Gratuluję. Kolejny zestaw wieczorem. :)

Janisz

#5
Też miałem takie przeczucie, że może to być cadillac, ale widocznie nie dość dokładnie się przyjrzałem:)

Ecnelis

#6
No to numero duo, do wygrania DVD "Święte i przeklęte"

|-IMG-|

Enters

#7
W napływie wolnego czasu w święta postanowiłem dołączyć do zabawy :)

1. Audi R8 V10
2. GTbyCitroen (Citroen GT)
3. Saleen S7 Twin Turbo
4. Rolls-Royce Hyperion
5. Russo-Baltique Impression

Feanor

#8
Brawo. Przyznaję się że ostatniego nie wiedziałem...

Ecnelis

#9
Gratulacje! Kolejny zestaw jutro po południu. :)

EDIT:

Oto zestaw numer trzy, do wygrania DVD "Dobry, zły, brzydki":

|-IMG-|

szneke

#10
Ja się poddaję :| Ten piaty to jakaś masakra. Parę godzin grzebałem w necie i nic :)

Enters

#11
Ten piąty wygląda dość banalnie i znajomo ale też mam z tym problem. Czekam i tak na kolejną zagadkę ;)

EDIT:
No to ja już wiem :) Czekam na kolejną kolejkę :D

szneke

#12
Po zasięgnięciu fachowej wiedzy w końcu znalazłem :] Nie ma to jak odetchnąć troszkę i później poszukać znowu :)

1. Mazda Ryuga
2. FSO StratoPolonez
3. Lamborghini Alar
4. Koenigsegg CCXR Edition
5. Porsche 911 GT1 Strassenversion z 1997 roku

Co do samochodu nr 4 tu na stronce jego zdjęcie jest w artykule o Koenigsegg CCX Edition
jednak nie pozwala na sprawdzenie "tablicy rejestracyjnej" za to na tym zdjęciu doskonale widać:
https://www.zcars.com.au/images/koenigsegg-ccxr3.jpg

Ecnelis

#13
Gratulacje. :) Kolejny zestaw wieczorem. Trzeba teraz będzie dać coś trudniejszego. ;)

Enters

#14
Jeszcze trudniejszego? :) O nie :P