Need For Speed: Carbon

Zaczęty przez Ecnelis, 02.02.2007, 11:44:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

W tym temacie dyskutujemy o grze Need For Speed: Carbon - tu możesz podzielić się swoimi wrażeniami, rekordami a także materiałami z gry (tapety, mody, filmiki).

pawel350z@op.pl

#1
Wciągająca gra choć żle wykonana niestety.. Przeszłem 2x kariere i 1x całą. Jak dla mnie krótka i to bardzo 1 weekend i po grze :( :( no i te lipne odbicia na karoserii. A o zegarach nie wspomne. Nie ma jak to NFS MW-- Ten klimat heeh ;D

konradin

#2
Gra ciekawa - ciekawa mapa, te kaniony i....tyle. Bardzo krótka, bez wyraźnego klimatu(w porównaniu do u2 i mw) i jak na nfs przystało - kiepska fizyka jazdy

szpyrus23

#3
Zgadzam się, NFS MW było lepsze od Carbona, ale za to mamy tu więcej samochodów w tym moje ulubione Murcielago LP640

marcingwr

#4
beznadziejnie zrobiony tryb Drift nigdy nie dorowna Neeed for speed Underground 2 .  Ta gra to jest imstrzostwo swiata jesli chodzi o tryb Drift oraz sterowanie samochodem

Grand

#5
NSF skonczyl sie daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu :P

Feanor

#6
Zgadzam się. Jak dla mnie skończył się na hot pursuit 2. No może underground był jakąś innowacją ale w jakim kierunku to dalej poszło to wszyscy wiemy.

TomWin

#7
Nie ma to jak stary dobry NFS5 Porsche czy NFS4 Road Challenge :(
to co teraz EA wypuszcza to beznadzieja, przeznaczona dla malych dzieci. fizyka jazdy to porazka.
ale dziekuje EA za te wszystkie super wykonane samochody ktore moge sobie przeniesc do WR2 LOL

szneke

#8
Niedawno skończyłem, strasznie krótko się gra w trybie kariery. No i nie jest tak wciągająca żeby zagrać jeszcze raz.