Need for Speed: Shift

Zaczęty przez Ecnelis, 31.05.2009, 12:57:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feanor

#15
TDU nie miał prawie nic wspólnego z realizmem chociaż wykonanie i cały pomysł gry były świetne. Shift można nazwać symulatorem dla mniej zaawansowanych wg mnie.

GdDawid

#16
Nooo... Grubo bym się nad tym zastanowił... Zależy na jakim trybie grasz i wg.. przecież mozna wyłaczyś ABS , kontrole trakcji , stabilizatory jazdy itp - całą elektronike... wtedy zaczyna się prawdziwa jazda... Na Trudnym poziomie SI baaaardzo cieżko opanować wóź...
Na chwilę obecną nowy NFS nie ma żadnego pożądnego rywala :D

Corvette

#17
najlepsza gra samochodowa na pc nawet burnout paradise 2 nie dorównuje shiftowi do pięt ale szkoda że nie ma volkswagena R32 i Audi s5 i plymoutha hemi ale ogolnie to fajna gierka

cj_robert

#18
a grał ktoś na kierownicy? na jakiej? Bo w poprzednich need for speedach to kiepsko było, w undercoverze podłączyłem na chwilę i nie dało się jeździć. Chociaż, nie zagłębiałem się za bardzo bo chciałem tym tylko w tdu jeździć i nie traciłem czasu

Ecnelis

#19
Na G25 idzie jak dla mnie całkiem nieźle, choć trzeba się "trochę" pobawić w ustawieniach, ale do GRID'a jeszcze daaleeeko... ;) I nie wiedzieć czemu wielu uderzeń/zjazdów poza tor/itd/itp nie przenosi na FF, ale może to też kwestia ustawień...

marcingwr

#20
Fajna gierka tylko ze szkoda iz wszystko jest na torach. Swoja droga gdzie sie zapisuja savy bo gralem mialem format i znow musze od nowa grac;/

Ecnelis

#21
Pod XP jest to: C:\Documents and Settings\NAZWA-UZYTNKOWIKA\My Documents\NFS SHIFT

Chyba, że jest możliwość ustawienia inaczej i ustawiłeś inaczej. ;)

-KaRi-

#22
Moim zdaniem słaba gierka. O wiele nizszy poziom niz poprzednie NFSy. ;)

Feanor

#23
nie znasz się, dla mnie to te ostatnie części: undercover i pro street były straszną kupą. A jeśli chodzi o samą fizykę jazdę samochodem to ta część jest najlepsza

Enters

#24
Cytat: -KaRi- w 06.12.2009, 21:14:34
Moim zdaniem słaba gierka. O wiele nizszy poziom niz poprzednie NFSy. ;)
Cóż poprzednie części możemy wg mnie traktować jako typowe arcade, teraz zbliżamy się do jakiejś tam symulacji. Ja jestem fanem GT i Forza, chociaż bliżej mi do GT od Sony :)

Ecnelis

#25
Jeśli jeszcze ktoś nie zauważył: jest nowy patch, a w nim m.in. 5 nowych samochodów.

Aktualizacja 1,02 zawiera pięć nowych samochodów (Toyota Supra Mk IV, Shelby GT500 z roku 1967, Chevrolet Corvette Stingray z roku 1967, Dodge Charger R/T z roku 1969 oraz Dodge Challenger R/T z roku 1971). Wprowadzono nowy tryb gry, Wyścigi Drużynowe, w którym dwa zespoły (czerwony i niebieski) zaciekle zmagają się o dominację na trasie. Z 8 do 12 zwiększono maksymalną liczbę zawodników w wyścigach sieciowych.

https://needforspeed.com/web/nfs/downloads

GdDawid

#26
dobrze że dali coś nowegoo.. bo z tymi samochodami to coraz gorzej.. brak tych prawdziwych, kultowych furek...

GdDawid

#27
Powiedzcie co jest z tym patchem? Dodatkowe samochody mienią sie różnymi kolorami i nic nie kosztuja.. Więc na zabrać na warsztat tych aut nie możnaa..

Ecnelis

#28
Już 16 lutego Electronic Arts wypuści na Shifta paczkę z samochodami Ferrari (od przedwczoraj dostępna już dla posiadaczy XBoxa 360):

1996 Ferrari F50 GT
2005 Ferrari F430 Spider
2005 Ferrari FXX
2005 Ferrari Superamerica
2006 Ferrari 599 GTB Fiorano
2006 Ferrari F430 Challenge (Online/Szybki wyścig)
2006 Ferrari F430 GTC (Online/Szybki wyścig)
2007 Ferrari 430 Scuderia
2008 Ferrari California
2008 Ferrari 16M Scuderia Spider

https://www.needforspeed.com/web/nfs-pl/blogs/-/nfsblogs/1063208

GdDawid

#29
Haaa.. Pięknie. Wkońcu Ferrari :D . a gdzie F355? 360CS? ..przydałyby się ;)