Ferrari 550 GTZ Berlinetta (2007)

Zaczęty przez Ecnelis, 29.10.2009, 20:31:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

News: Ferrari 550 GTZ Berlinetta - Wielka improwizacja.






Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#1
Unikatowe Ferrari 550 GTZ Berlinetta podczas spotkania "Cars & Coffee" w Scottsdale w Arizonie (via flickr.com):


krzywy1987

#2
Jedno z najladniejszych aut na swieci,moze i najladniejsz...kto jest za,kto przeciw? Jakies propozycje na inne naj na swieci? Dawajcie koledzy i kolezanki...

jabok

#3
Ja jestem niesety przeciw moim zdaniem stylistycznie najlepszym samochodem jest i zawsze bedzie Lamborghini Miura ten samochod ma tak piekna ponadczasowa sylwetke ze dzis pomimo wieku nie zestarzala sie wogole. Kolejny na mojej liscie najpiekniejszych samochodow jest Aston Martin DB4GT Zagato ten samochod z kolei laczy wspanala sylwetke narysowana wloska reka ze szczypta angielskiej szkoly. Jeszcze piekniejsze jest jego wnetrze typowo astonowsko-angielskie. Na miejscu trzecim umiescilbym Mercedesa 300SLR jest to wyscigowa wersja Gullwinga(swoja droga paradoksalne jest,ze niemcy przez przypadek zaprojektowali jeden z najpiekniejszych samochodow swiata.) a jesli chodzi o ten model Ferrari jego sylwetka jest co najmniej dziwna jakby powstala na sile projektant moim zdaniem kierowal sie zasada "sztuka dla sztuki" no i wyszedl samochod troszke groteskowy. Ten samochod wystepowal rowniez jako Coupe i w takiej postaci prezentowal sie lepiej.

Feanor

#4
Ja obiektywnie patrząc zamiast tego mercedesa umieściłbym np jaguara e-type

jabok

#5
Jaguara E-Type w moim rankingu umieszczam troszke nizej ale do pierwszej dziesiatki sie lapie;) wieksze wrazenie robi na mnie Jaguar XK a szczegolnie wersja wyscigowa nazwana XK SS
zamieszczam link do zdjecia https://www.mcqueenonline.com/XK-SS.jpg ocencie sami.

Ecnelis

#6
Przypominam, że to temat o 550 GTZ ;) Jeśli jest potrzeba większej dyskusji o najpiękniejszych samochodach proszę o stworzenie odpowiedniego tematu w odpowiednim dziale (z powyższych wypowiedzi, zahaczających o GTZ trochę trudno go wydzielić). :)

Ecnelis

#7
News: Ferrari 550 GTZ - Okazja do nabycia.





Więcej zdjęć na: https://www.flickr.com/photos/nwvt

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)