Propozycje samochodów

Zaczęty przez Ecnelis, 10.03.2007, 18:13:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Lista aut, kóre czekają już na opisanie na stronie jest długa. Tutaj każdy może zaproponować jeszcze coś od siebie. ;D Czekamy na propozycje.

ziom13

#1
ale nie wiem zabardzo o co chodzi a jesli hodzi o auto to jest takie kture jedzie ponad 1000

konradin

#2
Brakuje mi Forda Shelbiego GT 500, Ferrari 612 Scaglietti, Opel GT, Nissan 350Z i Skyline R34

forneus

#3
Poczytałbym sobie o BMW Z8. Chociaż przydałaby się też prezentacja Bristola Fightera.

Ecnelis

#4
Z8 lada dzień będzie zamieszczony. ;)

szpyrus23

#5
Może Maserati GranTurismo S?

konradin

#6
Chętnie zobaczyłbym na stronie Jaguara XF i XK/XKR/XKRS

PatrX

#7
Witam , jestem nowy na forum i jeszcze nie miałem okazjii przejzeć wszystkich wątków ;) co do moiej propozycji samochodu do opisania tutaj to z pewnością jest Lamborghini Miura Spider  ;)

Ecnelis

#8
Witam sedecznie. :) Z pewnością w przyszłości baza modeli Lamborghini zostanie uzupełniona. Póki co zapraszam na www.lambo.com.pl ;)

PatrX

#9
Wielkie dzięki ;) :)

szneke

#10
Moje propozycje:
Toyota Supra
Toyota Celica GT Four
Volkswagen Corrado
Audi TT
Ferrari Testarossa
Nissan Skyline (R32, R33, R34)
Subaru Impreza STi (jest tylko najnowsza wersja)

Jak coś jeszcze wymyśle to dopiszę :)

cj_robert

#11
Alfy Romeo Brera nie widziałem, jest tylko S o ile dobrze mi się wydaje. A zakochałem się kiedy ostatnio mnie minęła ;)

jabok

#12
Szukalem Toyoty GT1 ale nie znalazlem chetnie poczytalbym o tym samochodzie

jabok

#13
Mam kolejna propozycje samochodu to: Mercedes-Benz W124 300E AMG HAMMER z 1986 moim zdaniem to fenomenalny samochod i w polskim internecie brak jego opisu. Byla to pierwsza limuzyna,ktora przekroczyla 300KM/h wiec mysle ze zasluguje na opis.