Jaguar XKR 75 (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 25.06.2010, 00:01:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

News: Jaguar XKR 75 - Urodziny marki.



Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

jabok

#1
Dzisisjesze Jaguary jakos do mnie nie trafiaja. Stracily swoj bryjyski urok...takie jest moje zdanie

Feanor

#2
Rolls coś przebąkiwał o zmianie stylu - to dopiero może być szok!

jabok

#3
Pewnie zamontuje do swoich samochodow silniki hybrydowe,albo co gorsza diesla to bylby chyba koniec swiata. Wracajac do Jaguara moim zdaniem dno juz osiagnal. Tym dnem byl model X-Type w wersji z przednim napedem silnikiem diesla i nadwoziem kombi. Niestety nowe modele wygladaja jakby zaprojektowano je w Korei szczegolnie model XJ jest nietrafiony

GdDawid

#4
XK nie można nazwać brzydkim samochodem... Chociaż przez ostatnie lata Jaguar spoczął na laurach nie wnosząc nic nowego. Nowy XJ ma za zadanie postawić firme spowrotem na nogi. Jaguar musi szukać nowego stylu, zbyt długo trzymał się tradycji, co nie zbyt dobrze owocowało.

jabok

#5
Zgadzam sie,ze XK nie jest brzydkim samochodem,ale jesli o modelu Jaguara mowimy "nie jest brzydki" to chyba nie jest zbyt zachecajace. Poprzednik byl duzo lepszy pod wzgledem stylistyki. Jesli chodzi o XJ rzeczwyscie zbyt dlugo trwal przy tradycyjnym stylu i to zaprowadzilo stylistow w slepy zaulek.Jaguar powinien zmienic styl,ale ja nie takiej zmainy oczekiwalem.