Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 29.06.2010, 20:19:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Na północnej pętli Nuerburgringu wypatrzono coś, co wygląda najwyraźniej na Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Spyder. Premiera zapewne jesienią na wystawie w Paryżu.
Ecnelis

#1
Auto Moto Und Sport rozwija temat i podaje, iż to jednak nie Superleggera Spyder, ale Valentino Balboni Spyder:

https://www.youtube.com/watch?v=FznzN5YEhqw

Ecnelis

#2
Valentino Balboni potwierdził kilka dni temu podczas jednego ze spotkań z właścicielami Lambo, iż rzeczywiście przygotowywane jest Lambo Gallardo LP570-4 w superlekkiej wersji, która będzie nosić oznaczenie Performante. Póki co nieoficjlanie: 65 kg mniej, niż zwykły Spyder, maksymalne 324 km/h i 3,9 sekundy do setki, pasy wzdłuż nadwozia, emblematy "Performante" oraz "Sesto Elemento" w kolorach flagi Włoch. Premiera w przyszłym miesiącu w LA lub w styczniu w Detroit. Wizje z TeamSpeed.com:
Ecnelis

#3
No i mamy oczekiwaną od dawna otwartą Superleggerę - Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante. Dzięki szerszemu użyciu włókien węglowych auto, specjalnie wykończone i napędzane tradycyjnie na wszystkie koła, jest o 65 kilogramów lżejsze od LP560-4 Spyder, rozpędza się do 100 km/h w 3,9 sekundy i rozwija 324 km/h.

News: Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#4
Performante debiutuje na rozpoczętym właśnie Greater Los Angeles Auto Show.

Więcej zdjęć na: https://www.autoblog.com/photos/la-2010-lamborghini-gallardo-lp-570-4-spyder-performante

VaultBoy

#5
Gallardo z każdą wersją staje się ładniejsze a w tej szczególnie podobają mi się te wszystkie szczególiki, którymi ozdobiono nadwozie. Przez czarne pasy na dole sprawia wrażenie jakby unosiło się w powietrzu.

jabok

#6
Kosmicznie droga wersja Balboni jest jedynym Lambo z tylnym napedem. Dlaeczego firma nie pomysli o tradycjonalistach i oferuje "tradycyjny naped na cztery kola"...tradycyjny naped to naped na tylne kola i mam nadzieje ze szefowie Lamborghini wkoncu to zrozumieja. Po za tym jak kazde Gallardo bardzo fajny samochod

Ecnelis

#7
Test w magazynie "Evo":www.evo.co.uk


Pierwsza jazda w magazynie "Auto Express":www.autoexpress.co.uk

Ecnelis

#8
News: Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante - Ostatni przedstawiciel gatunku.Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Brandis

#9
Bye, bye Gallardo. :( Ale, ale... Czyżby ostatnie LP560-4 i Edizione Tecnica nie sprzedawały się tak dobrze, że ostatnim G nie jest jeden z nich, ale starszy Performante? :D