Morgan Threewheeler (2011)

Zaczęty przez Ecnelis, 04.11.2010, 18:34:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

News: Morgan Threewheeler - Powrót do korzeni.

[zdjęcia offline]

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#1
Pierwsze zdjęcia rzeczywistego samochodu:

[zdjęcia offline]

Ecnelis

#2
Morgan upamiętnia tor Broolkands, który otworzono 17 czerwca 1907 roku specjalnymi edycjami 3,7-litrowego Roadstera oraz 3-Wheelera. Auta, które powstaną w tylko 50 egzemplarzach będą się wyróżniać tabliczkami znamionowymi, malowaniem karoserii, wykończeniem wnętrza oraz wyposażeniem. Sprzedaż ruszy we wrześniu.Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#3
Na trójkołowca Morgana znalazło się już ponad 1000 chętnych. Na tych, którzy dopiero chcą dołączyć do tego grona czeka udoskonalony model. Brytyjczycy zwiększyli sztywność podwozia, przeprogramowali elektronikę sterującą pracą silnika, poprawili pracę układu kierowniczego, chłodzniczego, izolację, rozszerzyli gamę kolorów i wydłużyli gwarancję do 30 miesięcy lub 30 tysięcy mil.Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#4

Ecnelis

#5
News okołotematyczny: Morgan Plus 4 - Plus dziewięć koni.Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami.

Ecnelis


Ecnelis

#7
Morgan świętuje 60-lecie współpracy z holenderskim dealerem Louwman Exclusive. Z tej okazji powstanie pięć aut w specjalnie wykończonej i wyposażonej wersji LE60: jedna sztuka 3-Wheelrea oraz cztery egzemplarze nowego Plus Six.
AutoGEN

#8
Morgan kończy produkcję 3-Wheelera edycją P101, której nazwa wskazuje do wewenętrznego oznaczenia modelu - Project 101. Od roku 2011 sprzedano ponad 2,5 tysiąca sztuk. Produkcja zakończy się w roku 2021, w którym silnik pojazdu nie będzie spełniał norm pozwalających na dopuszczenie do ruchu.

https://www.youtube.com/watch?v=jAI1Xg6kxRg