Najbrzydsze samochody w historii

Zaczęty przez jabok, 25.11.2010, 20:43:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

jabok

Swego czasu zalozylem temat o najladniejszym samochodzie w historii. Dzis dla kontrastu postanowilem napisac o samochodach,ktore delikatnie mowiac nie byly zbyt urodziwe. Chcialbym zebysmy sie skupili na samochodach z najwyzszej polki gdzyz wlasnie wpadki w tym segmencie sa najbardziej spektakularne. Zaczne od Astona Martina Lagonda z roku 1976. Samochod ten to cos na ksztalt dzisiejszego modelu Rapide taka sportowa limuzyna. Jednak wyglad tego monstrum jest przerazajacy,ale najgorsze czeka we wnetrzu deska rozdzielcza wyglada jak skrzyzowanie Atari z mebloscianka. Kolejnym samochodem,ktory nie jest mistrzostwem w dziedzinie desingu jest SCC Ultimate Aero. Samochod,ktory napewno imponuje osiagami jednak wyglad nie jest jego najmocniejsza strona. Na szczescie nastepca ma wygladac lepiej. Najbardziej chyba szokuje sylwetka Audi Quatrro S1 ten samochod wyglada jak lodowka na kolach jest poporstu paskudny..

Ecnelis

#1
Ostatnio nawet Peter Birtwhistle, projektant Sport Quattro, który pracuje obecnie w Mazda Europe, nazwał swoje dzieło paskudnym:

https://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle.aspx?AR=254244

Kandydaci ode mnie: Weber F1, Lamborghini Alar:


Driv3R

#2
Komu się narażę jeśli nominuję Alfę Romeo SZ?

PS. Jako, że to mój pierwszy post witam wszytkich. :)

VaultBoy

#3
Z Lagondą jest jak z Sarą Jessicą Parker. Dla jednych "końska twarz", dla innych ideał piękna. :D

GdDawid

#4
Vector M12 ;)

jabok

#5
Moim zdaniem Vector M12 nie jest az taki brzydki. Owszem nie jest to szczyt piekna ale nie jest najgorzej, co sadzicie o BMW 5 GT i o BMW serii 6 dla mnie te samochody sa paskudne

cj_robert

#6
5GT nie jest brzydkie, jest raczej interesujące i na ulicy bardziej wzbudza ciekawość niż jakieś negatywne uczucia. A nowe szóstki, hmm, no nie wiem, mi się podobają. Najgorsze co można zrobić to ocenić po samym zdjęciu ;)

VaultBoy

#7
BMW należą według mnie to tych samochodów, które na żywo prezentują się znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Piątka GT robi na przykład na żywo bardzo pozytywne wrażenie, a nowa szóstka na zdjęciach nie wygląda zachęcająco, ale pewnie zmienię zdanie gdy stanie przede mną.

jabok

#8
Samochodow BMW nigdy nie cenilem za wyglad,ale to co zrobil z tymi samochodami Bungle to jakas tragedia. Wiem,ze juz nie jest glownym stylista,ale widac jego duch w koncernie wciaz zyje. Rzezywiscie 5gt nie widzialem na zywo,ale 6 widzialem wielokrotnie. Chodzi mi o model ktory wlasnie z chodzi ze sceny. Moim zdaniem to jeden z najbrzydszych Coupe w historii motoryzacji.Ostatnio jedynym samochodem,ktory pozytywnie mnie zaskoczyl na zywo bylo Porsche Panmera kiedys na tym forum wypowiedzialem sie krytycznie na jego temat,ale teraz to odwoluje. Nie jest to moze mistrzostwo stylistyki,ale naprawde nie jet taki zly jak na zdjeciach. 

Driv3R

#9
Mitsuoka Orochi i ten nowy Panoz też nie grzeszą urodą. ;) Podobnie Gumpert Apollo i Tramontana, ale w ich przypadku zapomina się o takich przyziemnych rzeczach jak brak urody. :D

byZiom996

#10
Sbarro Autobau

Zonda

#11
Większość Ferrari ;D

Zonda

#12
A i Bugatti Veyron ;D

Brandis

#13
And the winner is... https://autogen.pl/dna-80-Aurora.html



Już sobie wyobrażam jak ta szufla zbiera pieszego w czołowym zderzeniu. :o