Komunikaty: nowości, zmiany

Zaczęty przez Ecnelis, 12.06.2007, 01:05:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feanor

#30
Jeszcze troszkę trzeba to dopracować, ale to są drobnostki... Zmiany zdecydowanie na plus!

DanielAquarius

#31
Witam, jestem tutaj nowy, choć stronę przeglądam od ładnych kilku lat i postanowiłem się w końcu zarejestrować:)
Cieszy zmiana stylistyki, ale boli spora utrata funkcjonalności, np. brak paska forum i duże rozdrobnienie prezentacji na różne typy.
Czy można będzie liczyć na pojawienie się nowych marek w prezentacjach? Na przykład De Tomaso, Monteverdi, Iso, Serenissima?

rafal345

#32
Fajnie by było gdyby napis AutoGEN.pl w lewym górnym rogu na forum odnosił do strony głównej forum ;p

DanielAquarius

#33
Wielki plus za dział DNA, właśnie zacząłem czytać i jest świetny:)

Ecnelis

#34
Cytat: DanielAquarius w 02.02.2014, 12:46:46
Witam, jestem tutaj nowy, choć stronę przeglądam od ładnych kilku lat i postanowiłem się w końcu zarejestrować:)

Witamy również. :)

Cytat: DanielAquarius w 02.02.2014, 12:46:46
Cieszy zmiana stylistyki, ale boli spora utrata funkcjonalności, np. brak paska forum

Pasek być może wróci. Okaże się za jakiś czas...

Cytat: DanielAquarius w 02.02.2014, 12:46:46
duże rozdrobnienie prezentacji na różne typy.

Rozumiem, że chodzi o pojawienie się działu DNA? Niestety umieszczenie obecnych tam aut w formule Prezentacji dałoby opisy świeciące skąpymi galeriami ze zdjęciami w małych rozdzielczościach i pustymi tabelami z danymi technicznymi, a nie chcemy czegoś takiego. Zamiast tego mamy skondensowane opisy z motoryzacyjnego archiwum X w jednym miejscu.

Cytat: DanielAquarius w 02.02.2014, 12:46:46
Czy można będzie liczyć na pojawienie się nowych marek w prezentacjach? Na przykład De Tomaso, Monteverdi, Iso, Serenissima?

W przyszłość na pewno się pojawią, ale szybciej w dziale DNA niż Prezentacjach.

Cytat: rafal345 w 02.02.2014, 13:00:27
Fajnie by było gdyby napis AutoGEN.pl w lewym górnym rogu na forum odnosił do strony głównej forum ;p

Zrobione. ;)

DanielAquarius

#35
Dział DNA jest w porządku. Chodzi mi o ''Wyróżnione'' i ''Najpopularniejsze''.
Być może się czepiam, ale trochę się to zlewa i powoduje wrażenie przeładowania.
Co do prezentacji i DNA to czy nie sensownym by było umieszczenie odnośników w prezentacjach do niektórych z aut z DNA?

Ecnelis

#36
Odnośniki do DNA w Prezentacjach są w planach, na razie sprawiają trochę problemów technicznych... :)

Brandis

#37
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. :D Prawie wszystkie zmiany na plus. Przyłączam się do głosów o powrót "Ostatnio na forum", tylko z tego menu wchodziłem na forum, a teraz tak trochę nie ma jak, bo oduczyłem się od klikania w menu i pewnie inni użytkownicy też. ;)

DNA strzał w dziesiątkę, chłonę wszystko jak leci. ;D :o

rafal345

#38
Jestem z siebie dumny, znałem już wcześniej aż 13 samochodów z tych kilkudziesięciu wymienionych w DNA ;D

Tempest

#39
Mi ten zolty nie pasuje :P Ale strona wyglada o niebo lepiej, niz poprzednio. ;)

Ecnelis

#40
Żółty to najszybszy kolor, zaraz po czerwonym. ;)

marcingwr

#41
Gdzie autko :(

Ecnelis

#42
Autek u nas dostatek: ponad 800 prezentacji, 60 samochodów w dziale DNA, ponad 3100 notek w aktualnościach i jakieś 30 tysięcy zdjęć. ;)

Na stronę główną wróciło "Ostatnio na forum".

AutoGEN

#43
Nowości ciąg dalszy! Od dzisiaj będzie można posłuchać dźwięków silników niektórych samochodów, obecnych w dziale Prezentacje. Na pierwszy ogień idzie kilka Audi i Porsche:

2012 Audi RS6 Avant
2011 Porsche 911 Carrera
2011 Porsche 911 Carrera S
2010 Audi R8 V10
2010 Audi R8 GT
2009 Aud TT RS
1985 Audi Sport Quattro S1
1936 Auto Union Type C

DanielAquarius

#44
Świetne :)