Komunikaty: nowości, zmiany

Zaczęty przez Ecnelis, 12.06.2007, 01:05:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Niestety od parunastu dni mam coraz mniej czasu na zajęcie się AutoGENem (studia i takie tam), dlatego stronka pozostaje niestety w śpiączce. Ten stan będzie trwał jeszcze parę miesięcy - przez wakacje będę miał utrudniony dostęp do internetu a tym samym nikłą możliwość dodawania materiałów. W okolicach października wszystko powinno wrócić do normy. :)

Ecnelis

#1
Jak pewnie już niektórzy zauważyli strona rozbudziła się z wakacyjnej śpiączki na długo przed przewidywanym terminem. :D

Dziś doszła nowa funkcjonalność o wymownej nazwie ZESTAWIENIA. Całość teoretycznie działa elegancko, ale jest ciągle w rozwojowej fazie beta. Niemniej myślę iż będzie to ciekawy element, przyciągający uwagę (jeśli oczywiście coś nie walnie). :)

Ecnelis

#2
Dziś strona została dodana to toplisty motoryzacja.toplista.pl, na którą można głosować poprzez klinięcie przycisu "Motoryzacja w sieci" widocznego pod menu strony w lewej kolumnie. Może coś z tego wyniknie... Zachęcam do głosowania... ;)

Ecnelis

#3
Nowy miesiąc na topliście rozpoczęty - zachęcam do głosowania (o ile tylko uważacie, że AutoGEN jest warty Waszego głosów) poprzez kliknięcie w przycisk "Motoryzacja w sieci" na stronie serwisu w kolumnie po lewej pod menu lub poprzez klinięcie w poniższy link:

https://motoryzacja.toplista.pl/?we=autogen

:)

Ecnelis

#4
AutoGEN otrzymał wyróżnienie we wrześniowej edycji konkursu stron www Cool Site organizowanym przez portal Strefa9.pl. :)

No to pora zgłosić się do innego... ;)

Ecnelis

#5
Dziś od godziny 3 w nocy do chwili obecnej serwer zaliczył potężną padziochę z nieznanych przyczyn, ale wygląda na to, że już wszystko jest w porządku... :)

Ecnelis

#6
Dział PREZENTACJE otrzymał nową, czytelniejszą formułę. :) Mam nadzieję, że przy przebudowie niczego nie wcięło i wszystko działa jak należy. ;)

Ecnelis

#7
Dziś zakończyła się październikowa edycja konkursu www strony ForumWeb.pl. AutoGEN uplasował się tam na 7 miejscu z notą 40% za prezentację i 50% za treść...

Zapewne w listopadzie strona zostanie zgłoszona do innego konkursu, o ile takowy się znajdzie...

Ecnelis

#8
Kolejny miesiąc na topliście motoryzacja.toplista.pl został rozpoczęty - zachęcam do głosowania (o ile tylko uważacie, że AutoGEN jest warty Waszego głosów) poprzez kliknięcie w przycisk "Motoryzacja w sieci" na stronie serwisu w kolumnie po lewej pod menu lub poprzez klinięcie w poniższy link:

https://motoryzacja.toplista.pl/?we=autogen

W październiku strona uplasowała się na miejscu 7 z ilością 51 głosów. Do premiowanego Top5 nieco zabrakło, ale być może w listopadzie będzie lepiej. :)

Ecnelis

#9
Galeria przy prezentacjach aut została znacznie zmodernizowana i dostosowana do współczesnych standardów. Jeśli wystąpiłyby jakieś błędy w wyświetlaniu zdjęc aut, proszę dać znać.

Ecnelis

#10
Strona została zgłoszono na kolejnego plebiscytu :D Tym razem do Dobrych Stron Interii...

Swoje głosy można oddawać tutaj https://dobrestrony.interia.pl/profil/pid/783 ;)

Ecnelis

#11
Miło mi poinformować, że AutoGEN zdobył 3 miejsce w lutowej edycji konkursu WWW organizowanego przez www.forumweb.pl. :)

Ecnelis

#12
Dziś 1 urodziny strony. ;D Jak ten czas leci... ;)

Ecnelis

#13
AutoGEN został przeniesiony na nowy serwer. ;D Wszystko powinno już działać jak należy.

Ecnelis

#14
No i mamy nowego AutoGENa. ;D

Niestety nowy serwer sprawił parę niemiłych niespodziewajek i jeszcze nie wszystko jest jak być powinno, ale to tylko kwestia czasu (mam nadzieję).