Ferrari Enzo vs Ferrari P4/5

Zaczęty przez Ecnelis, 18.08.2007, 20:33:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Oto prawdziwe starcie na szczycie: Ferrari Enzo kontra Ferrari P4/5. Czy Enzo powinno od początku wyglądać tak jak P4/5 czy też przerobienie Enzo na P4/5 tylko wszystko zepsuło?

Ja oddaję swój głos na P4/5. Sylwetka tego pojazdu wywołuje u mnie o wiele lepsze skojarzenia i odczucia i chyba bardziej oddaje charakter samochodu niż Enzo.

KrisFCB

#1
Ferrari P4/5 by Pininfarina to mój ulubiony samochód. Dokładny opis znajduję się tutaj, dane techniczne tutaj, zdjęcia tutaj, a wywiad z właścicielem, czyli Jamesem Glickenhausem tutaj. Wszystko pochodzi ze ScuderiaFerrari.pl.

Talis

#2
Też zdecydowanie opowiadam sie za P4/5. enzo jast jakiś taki... hm... dziwny, jakby przeprojektowany. P4/5 ma z pewnością niepowtarzalny kształt, trochę futurtystyczny, z elementami klasyki. Jak dodamy do tego mechanikę  z Enzo to otrzymamy samochód prawie idelany.

cj_robert

#3
tak szczerze, to enzo nigdy mi się specjalnie nie podobało..

szpyrus23

#4
Ja też specjalnie nie lubiłem Enzo, ale i P4/5 też nie przypadło mi do gustu. Wole jednak auta pokroju F430 albo 430 Scuderia

szneke

#5
P4/5 z zastrzeżeniem tych ohydnych rur wydechowych :)

alainw

#6
A ja zrobie na złość wszystkim i wybieram Enzo :) Moim zdaniem ładniejsze i bardziej "przyjazne".

TomWin

#7
P4/5 jest piękne, chcialbym takie miec, Enzo jakis od początku mi sie nie bardzo podobalo, juz lepiej wyglada F50 czy F40.
sugeruje pojedynek 612 Sciagietti (bleee XD) i GG50