Porsche 918 Spyder (2013)

Zaczęty przez Ecnelis, 21.03.2011, 19:22:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#45

Ecnelis

#46

Ecnelis

#47

Ecnelis

#48

rafal345

#49
Nie do końca lubiłem wygląd 918, ale z dachem i w czarnym wygląda świetnie. Jeszcze tylko inne felgi i byłoby fantastycznie :p

Ecnelis

#50
Maria Sharapova, ambasadorka marki Porsche, Porsche 918 Spyder i Mark Webber jako szofer w drodze na imprezę przed Wimbledonem w Londynie.




Feanor

#51
Ale ta Sharapova jest wielka...

Brandis

#52
Wielka to może być stodoła. :P Sharapova jest po prostu wysoka.

Ecnelis

#53
Porsche Design Studio przygotowało zestaw bagażowy dla 918 Spydera, który zmieści się w zakamarkach auta i oferowany będzie w trzech wersjach: 5-elementowej, 3-elementowej i 2-elementowej w takich samych kolorach, jak wnętrze auta (Garnet Red Silver, Onyx Black Acid Green, Onyx Black Silver, Mocca Brown Silver lub Mocca Brown Orange).


Brandis

#54
Chyba ciężko będzie zabrać się z takim zestawem z samochodu na raz. Chyba, że składa się jakoś sprytnie w jedną całość, bo nie widzę paradowania z walizeczkami o takich dziwnych kształtach w ręku. :D

Ecnelis


Ecnelis

#56

rafal345

#57
Kurczę, LaFerrari to pewnie świetny samochód ale wkurza mnie to, że Ferrari jak zwykle boi się porównań. 918 i P1 świetne, ale spodziewałem się, że Ducati zrobi im od samego początku jesień średniowiecza i dopiero na koniec odpuści. Czekam na czasy okrążeń.

Brandis

#58
Bo "Ferrari jest najlepsze i nie musi niczego udowadniać", tam chyba od zawsze panowało takie myślenie. I w sumie niczego udowadniać nie muszą, bo to klienci muszą się martwić o znalezienie się wśród nabywców Ferrari, a nie odwrotnie, ale niesmak i tak duży jest.

A co do wyścigu: Ducati chyba na początku dużo straciło stając dęba. Dziwne też, że Porsche powyżej 300 km/h trafiło na "ścianę". Weissach ma od zera do 300 km/h ponoć 19,9 sekund, a tu 322 km/h było dopiero po 29,7 sekundach! McLaren chyba też nie był w szczytowej formie: producent podaje 16,5 sekund do 300 km/h, a tu 322 km/h było po 23,3 sekundach. W sumie mogli dodać do wyników 185 mph, najbliżej 300 km/h i 125 mph, okolice 200 km/h, wtedy by było co porównywać z danymi fabrycznymi.

Feanor

#59
Coś badziewny ten test.