Audi R8 (2006)

Zaczęty przez Ecnelis, 01.09.2007, 22:20:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Oto miejsce na dyskusję o aucie... Audi R8. :D



Temat został stworzony automatycznie wraz z dodaniem opisu, zdjęć i danych technicznych tego auta do naszej bazy (link powyżej).

Zapraszam do dyskusji - dzielenia się wrażeniami na temat auta, materiałami oraz ewentualnymi nowymi informacjami. :)

Micro

#1
Nie wiem czy słyszeliście o osiągach tego samochodu. Jest to nic innego jak S4, w cięższej budzie, bez ogranicznika prędkości. Nie mówię, że jest to zły samochód, ale przyznam szczerze, że oczekiwałem coś innego, coś co grzecznie wprosi się w świat konstrukcji tj Enzo, Zonda, SLR, Carrera GT. Niestety R8ka jedynie udaje wyglądem ekstraklasę sportowych samochodów, a w rzeczywistości może co najwyżej porapać 911 Carrere 2, 360ke Modena, a to są supersamochody z "małymi" silnikami (3,6L) grające w II lidze sportowych samochodów, nadające się do normalnej jazdy.

Talis

#2
No i własnie taki był zamysł Audi. R8 miał konkurowac z 911 a nie z Gallardo czy Murcielago. Gdyby Audi miało rywalizować z lambo to byłoby skazana na przegraną ze względu na brak prestiżu, tak jak VW Phaeton.

kombiTD

#3
hmmmmmm
no muszę powiedzieć, że od kiedy zobaczyłam to autko w reklamie telewizyjnej, ostro się zauroczyłam.
o dziwo, bo jakoś auta sportowe nie robią na mnie aż takiego wrażenia, ale to cudo...zaczynam odkładać grosiki do skarbonki :)
no i swego czasu, parę ładnych lat temu Audi TT było moim ulubieńcem. Oni to wiedzą jak robić auta :D

Talis

#4
Te reklama Audi jest naprawdę fajna, bardzo ciekawy pomysł i i odpowiednia muza. Trafia do odbiorcy

kombiTD

#5
największe wrażenie robi autko, mimo wszystko ;)

Talis

#6
Dokładnie; widziałem je niedawno zza szyb salonu ale niestety nie miałem czasu wpaść... Prezentuje się fantastycznie

Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis

#9
W Sydney Audi promuje się tak:



:D

Ecnelis



Ecnelis

#12
Grafika w nowej kampanii R8 pod tytułem "Sportowy samochód pełen historii" produkcji hiszpańskiego DDB. Wewenątrz R8 ukrywaja się rajdowe Quattro, NSU TT oraz przedwojenny bolid Auto Union.


Feanor

#13
Ciekawy pomysł z tą matrioszką. Szkoda że nie upchnięto tam wyścigowego R8 z Le Mans

Ecnelis

#14
Audi pochwaliło się kilkoma przykładami R8 powstałych w ramach fabrycznego programu indywidualizacji Audi Exclusive:

[zdjęcia off-line]