Porsche Panamera vs Aston Martin Rapide

Zaczęty przez Talis, 06.12.2009, 13:30:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Talis

Porównanie dwóch sportowych limuzyn, które właśnie trafiły do produkcji. W ankiecie, z przyczyn oczywistych, nie uwzględniłem Estoque ale w komentarzach jest mile widziany:)

Mój głos dla Astona, z styl i urodę dorównującą modelom coupe

cj_robert

#1
Hmm, od początku wiedziałem że wszyscy jednak mylą się co do Panamery, co zresztą teraz, po testach, przyznają. Podobno świetnie się prowadzi, a to chyba najważniejsze. Miejsca z tyłu ma tak samo mało jak pewnie w Astonie. I ja właśnie Rapide'a bym wybrał, za to że jest Astonem Martinem, w nim podoba mi się wszystko, jest po prostu przedłużoną wersją DB9, najładniejszego przedstawiciela marki.

Grand

#2
Panamera jest niczym wino - im dłużej na nią patrzę tym bardziej maleje moja niechęć do niej (mam na myśli nadwozie, bo wnętrze ma wspaniałe). :P

Kierując się jednak jednynie wrażeniami wzrokowymi Rapide jest u mnie daaaaaleko przed nią.

Feanor

#3
Bez dwóch zdań Aston bo jest po prostu zgrabny

Enters

#4
Aston jeśli wybierać z tej pary :)


jabok

#6
Samochody kupuje sie glownie oczami a Panamera nie nalezy do urodziwych samochodow. Aston bije ja pod wzgledem stylistyki na kazdym kroku. Argumenty ,ze Panamera wspaniale sie prowadzi i jest dopracowana do mnie nie przemawiaja dlaczego? Poniewaz to jest Porsche czyli ten samochod musi byc dopracowany pod kazdym wzgledem.
Ja glosowalem na Astona.

Ecnelis

#7
Jest jeden głos na Panamerę, ale głosujący chyba bał się przyznać. :D

VaultBoy

#8
Bezapelacyjnie Rapide, tylko i wyłącznie Rapide. :D Jest przepiękny.