McLaren MP4-12C (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 13.09.2007, 13:17:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#45
Na zamówienie dealera z Chicago przygotowano sześć specjalnych sztuk serii Project Alfa, wyróżniających się elementami z katalogu McLaren Special Operations. MP4-12C w takim wydaniu poznamy po czarnym dachu, czarnym splitterze z przodu, czarnych felgach, czarnym tyle w stylu GT3 z wylotami powietrza po bokach, wylotach powietrza w przednich nadkolach oraz czarnej kierownicy i desce rozdzielczej i tabliczkach znamionowych. Auta skorzystają także z ostatnich poprawek mechanicznych, w tym zwiększeniu mocy z 600 do 625 KM.

[zdjęcia off-line]

Ecnelis

#46
Na życzenie kolejnego dealera powstanie kolejna specjalna wersja MP4-12C, przygotowana przez oddział MSO. Tym razem będzie to "Singapore Edition" dla Wearnes Automotive, które pojawi się już w ten weekend przy okazji Grand Prix Singapuru. Coupe będzie się wyróżniało wykończeniem nadwozia i wnętrza, mającym przywodzić na myśl bolid zespołu McLarena. O zmianach natury technicznicznej, o ile w ogóle takie będą, na razie nic nie wiadomo. Powstaną tylko trzy sztuki.


Ecnelis

#47
Singapore Edition na żywo:

[zdjęcia off-line]

Ecnelis

#48
McLaren Special Operations odpaliło na Bliskim Wschodzie nową serię opcjonalnych produktów dla zamkniętego i otwartego MP4-12C. Dodatki te prezentują się jak następuje:

[zdjęcia off-line]

Ecnelis

#49
McLaren uznał, że jego klienci będą oczekiwali pod choinką czegoś pasującego do stojącego w garażu MP4-12C. Z tej okazji przygotowano markowy zestaw bagażowy, odzież, limitowany do 1000 sztuk zegarek Tag Heuer Carrera MP4-12C i inne akcesoria.

[zdjęcia off-line]

Ecnelis

#50
MP4-12C kontra... turbodoładowane GT 86 w magazynie "AutoCar":

https://www.youtube.com/watch?v=Ut55yR2Yu8M

Ecnelis


Ecnelis