Aston Martin V12 Zagato (2012)

Zaczęty przez Ecnelis, 25.08.2011, 12:16:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Wyścigowy "Zig" i "Zag" pojawią się we Frankfurcie obok One-77, Virage i Vantage S. 517-konne V12 Zagato wejdzie do produkcji latem 2012, będzie limitowane do maksymalnie 150 sztuk, każda warta bez podatków 330 tysięcy funtów (obecnie 1,55 mln złotych).


Grand

#1
Dziwi mnie, że w wersji drogowej zostawili to skrzydło z tyłu. Pierwsza wersja wyglądała bez niego o wiele lepiej.

Ecnelis

#2
Nowe zdjęcia, w tym w końcu drogowe wnętrze:


Ecnelis

#3
Seryjny, drogowy V12 Zagato z nadwoziem z aluminium i włókien węglowych oficjalnie oficjalny. Premiera za kilka dni podczas Kuwait Concours d'Elegance, produkcja startuje w trzecim kwartale tego roku, a pierwsze sztuki wylądują u klientów przed końcem roku. Produkcja ograniczona będzie do 150 egzemplarzy, każdy w cenie 330 tysięcy funtów plus podatki. Moc: 517 KM, moment obrotowy: 570 Nm.

News: Aston Martin V12 Zagato - Gotowy do produkcji.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

rafal345

#4
jak dla mnie tragicznie go zeszpecili, koncept był cudowny...

Grand

#5
Co zeszpecili? Od konceptu z podkulonym tyłkiem różni się chyba tylko skrzydłem, które może średnio pasuje, ale wygląda nieźle. Środka nie ma co porównywać, bo koncept był wyścigowy i środka nie miał poza podstawowymi funkcjami. Tylko z tym czerwonym szyciem z lekka przesadzili i jakoś tunel środkowy wygląda topornie, może na żywo będzie lepiej. Wzór grilla bajeczny!

Lee

#6
Generalnie całe auto wygląda bajecznie.Opadająca linia dachu i te malutkie okienka dodają super uroku całemu autu.Fakt,spojlerek z tyłu-rzecz dyskusyjna.Można by to było ubrać w inna formę,albo wywalić.Środek bardzo ładny z fajnymi kubłami.Fakt-przesadzili z tymi czerwonymi przeszyciami.Ja bym jeszcze wywalił tą wielką dzwignię zmiany biegów.Przesadzona jest  :o

rafal345

#7
grill, tylny spojler i tylne światła - gdyby zostały takie jak w koncepcie - auto byłoby perfekcyjne

Ecnelis

#8
W ruchu:

https://www.youtube.com/watch?v=aVHo_NK3IVU


I na żywo w Kuwejcie w obiektywnie magazynu "Evo":


Ecnelis

#9
https://www.astonmartin.com/cars/v12-zagato/v12-zagato-360

Alba Blue:Alloro Green:Carbon Black:Diavolo Red:Scintilla Silver:


AutoGEN

#10
Coś dla tych, którzym marzy się V12 Zagato: w lutym na aukcji w Paryżu znajdzie się biała sztuka "No. Zero" na podwoziu 31235, który wyróżnia się wieloma detalami, zamówionymi specjalnie przez pierwszego właściciela (na przykład logo marki z prawdziwymi skrzydełkami chrząszczy).

https://www.rmsothebys.com/pa17/paris/lots/2012-aston-martin-v12-zagato-no-zero/1691485