Aston Martin Bulldog (1980)

Zaczęty przez Ecnelis, 18.02.2012, 21:54:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Oto miejsce na dyskusję o modelu... Aston Martin Bulldog, który właśnie dołączył do naszej bazy. :)Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Feanor

#1
Ach ten złoty lewarek...

Brandis

#2
Jeśli jest się księciem to można sobie pozwolić na wszystko. ;D Szkoda, że historia tego samochodu nie potoczyła się inaczej i Aston nie poszedł w stronę silników umieszczonych centralnie, bo poza klonami GT jego oferta wyglądałaby pewnie dużo ciekawiej.

Ecnelis

#3
Jedyny w swoim rodzaju Bulldog przybył do Classic Motor Cars w Bridgnorth w celu renowacji! Cały proces ma zająć aż półtora roku. Po tym właścicel maszyny zamierza objechać z nią różne imprezy i wystawy oraz... podjąć próbę przekroczenia 200 mph, co nie udało się podczas oficjalnych testów za nowości prototypu.


AutoGEN

#4
Renowację Bulldoga zakończono we wrześniu. Teraz planowana jest próba przekroczenia 200 mph, czego nie udało się zrobić za nowości.
AutoGEN

#5
Bulldog odbudowany, trwają testy. W ostatnich dniach podczas pierwszych przejazdów z dużą prędkością na terenie Royal Naval Air Station w Yeovilton rozwinięto 260 km/h. Plany na przyszły rok: przekroczenie 320 km/h.AutoGEN
AutoGEN

#10
Bariera 200 mph pokonana! Darren Turner rozpędził odrestaurowanego Bulldoga do 205,4 mph - 330,6 km/h!

https://www.youtube.com/watch?v=Y00QlGrI7Eo