Honda NSX (2012)

Zaczęty przez Ecnelis, 30.12.2011, 21:50:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

News: Acura NSX - Nowy początek.

Wizje z "Auto Expressu" na bazie auta z "The Avengers" i domniemany szkic projektu:



Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

rafal345

#1
Na bazie? przecież to jest to samo auto z normalnymi lampami i dachem

Feanor

#2
Podoba mi się. Przypomina NSX za co dostaje ode mnie dużego plusa. Oby wyszło z tego coś konkretnego.

Ecnelis

#3
Zapowiedź następcy NSX oficjalnie. Centralnie umiesczone V6 oraz system SH-AWD nowej generacji (silniczek elektryczny przy podwójnym sprzęgle plus dwa silniki na przednich kołach). Bliższych szczegółów technicznych póki co Japończycy nie zdradzają. Wersja seryjna ma pojawić się w ciągu najbliższych trzech lat, a opracują ją inżynierowie z Honda R&D Americas.





Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

GdDawid

#4
Poprzednie szkice bardziej przypominały poprzednika ; )

VaultBoy

#5
Piękna! Czysta, techniczna, od razu widać, że to japońskie, metalowe origami. Ale czy hybryda jest naprawdę potrzebna? Jestem pewien, że nikt by taką NSX nie pogardził, gdyby miała tylko V6, a na pewno nie ja. Już odkładam fundusze na wiadomy zakup w 2015, tylko, że zajmie mi to chyba znacznie dłużej.

Feanor

#6
Przepiękna!!! Chociaż bryła auta bardzo przypomina MP12-4. Teraz trzymać kciuki by trafiła do produkcji jak najszybciej!

Ecnelis

#7
News: Acura NSX - Silna wola.





Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Grand

#8
Yes! Yes! Yes! Wreszcie jest! Wygląda tak, jak powinna, czyli nic, tylko brać :D

Ecnelis

#9
Koncepcyjna NSX pojawi się w Genewie ze znaczkiem Hondy:




Ecnelis

#10
A w Pekinie na czerwono:




Ecnelis

#11
Honda przywiozła do Detroit nowe wcielenie NSX, które ma być podobno już wersją seryjną. Na razie nie wiadomo jak bardzo auto różni się od zeszłorocznego konceptu. Do sieci wyciekło za to pierwsze zdjęcie wnętrza.


Ecnelis

#12
Koncept NSX na rok 2013 oficjalnie, po raz pierwszy z wnętrzem. Z zewnątrz zmieniły się tylko detale, jak felgi, funkcjonujące wloty powietrza czy listwy na przedzie. Model seryjny ma być hybrydą z zupełnie nowym układem SH-AWD napędu na wszystkie koła, w skład którego wejdzie spalinowe V6, trzy silniki elektryczne (jeden zintegrowany z V6, dwa napędzające przednie koła) i dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

News: Acura NSX - Odsłania wnętrze.









Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Driv3R

#13
Całkiem przyjemne wnętrze, ale widzę wielką przeszkodę w sięganie po cokolwiek w schowku po stronie kierowcy. Wielka ściana po środku.

Feanor

#14
Wnętrze w porządku... Końcówki wydechu mnie nie przekonują... Za to felgi zajebiste! Ciekawe czy te lusterka zewnętrzne pozostaną w wersji seryjnej?