Porsche Carrera GT (2003)

Zaczęty przez Ecnelis, 16.12.2007, 16:45:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Oto miejsce na dyskusję o aucie... Porsche Carrera GT. :DTemat został stworzony automatycznie wraz z dodaniem opisu, zdjęć i danych technicznych tego auta do naszej bazy (link powyżej).

Zapraszam do dyskusji - dzielenia się wrażeniami na temat auta, materiałami oraz ewentualnymi nowymi informacjami. :)

Ecnelis

Jak podaje brytyjski Daily Mail ojciec Lewisa Hamiltona, zeszłorocznego wicemistrza świata Formuły 1, podczas przejażdżki Porsche Carrerą GT po północy Londynu stracił panowanie nad autem i wjechał w czyjś żywopłot (supercoupe należało do kogoś innego):Ecnelis

#2
14 sztuk CGT w na ulicach Orange Country w Kalifornii:

Tutaj lepsza jakość: https://www.speedandmotion.com/pages/cgtdrive/index.html

::)

Ecnelis

#3
Jak stoją ceny używanej Carrery GT? Już za dwa tygodnie w ramach aukcji Amelia Island na Florydzie domu aukcyjnego Gooding & Company pojawi się egzemplarz na podwoziu numer 1400 z przebiegiem tylko 5530 kilometrów. Spodziewana cena: 325-375 tysięcy dolarów.

https://www.goodingco.com/car/2005-porsche-carrera-gt-0

Ecnelis

News okołotematyczny: Muzeum Porsche - 60 lat super samochodów.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

Jeśli kogoś ominęła możliwość kupna nowej Carrery GT - nic straconego. Już w sierpniu na aukcji wyląduje egzemplarz na podwoziu 1302, który od nowości pokonał tylko 245 kilometrów. Spodziewana cena: 1,1-1,4 miliona dolarów.

https://www.mecum.com/lots/CA0816-244508/

Ecnelis


Ecnelis

Carrera GT na życzenie właściciela odrestaurowana co do najmniejszej części przez Porsche Classic, a przy okazji pomalowana i wykończona na nowo.

https://newsroom.porsche.com/en/products/porsche-classic-carrera-gt-sports-supercars-reconstruction-custom-order-16953.html