Polski magazyn Top Gear

Zaczęty przez Ecnelis, 04.02.2008, 02:13:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feanor

#45
Kilka tekstów z polskiej edycji mnie po prostu powaliło - świetne poczucie humoru...

makumba5

#46
Ma ktos z was do sprzedania 1 numer Top Gear  ? Bardzo mi na tym zależy :D

Ecnelis

#47
Z tym to może być ciężko... Trzeba pewnie polować na Allegro, parę tygodni temu sporo tam było egzemplarzy numeru 1, których ceny dochodziły nawet do 40-50 złotych... Teraz zapewnie nie będzie inaczej. Można poszukać też w punktach z przedawnioną prasą, czasem można tam znaleźć sporo perełek.

Feanor

#48
Jak się zaprenumeruje to przysyłają wszystkie numery.

makumba5

#49
Na allegro juz nie ma ;( . a prenumerata nie jest mi potrzebna bo mam wszystkie oprocz tego . ;/ Esz. nie wiem juz gdzie szukać.

Ecnelis

#50
Cytat: Feanor w 14.09.2008, 19:09:30
Jak się zaprenumeruje to przysyłają wszystkie numery.
To znaczy, że jeśli w prenumeracie podasz, że chcesz prenumerować od 1 numeru to przysyłają wszystkie archiwalne? Jakoś o tym nigdzie nie ma słowa ani na ich stronie ani w magazynie...

Ale jeśli rzeczywiście tak jest to może można dostać minione numery i bez prenumeraty? Trzebaby napisać e-maila do Działu Prenumeraty Burda Polska Sp.zo.o. zapewne... :)

Feanor

#51
Nie wiem ale było coś o tym w chyba trzecim numerze TG w liście od czytelnika. Nie mogę sprawdzić bo aktualnie nie mam dostępu do gazetki...

Ecnelis

#52
A tymczasem na Allegro pojawiła się aukcja z wszystkimi siedmioma numerami:

https://allegro.pl/item436239591_top_gear_wszystkie_polskie_numery_1_7_topgear.html

Ecnelis

#53
Dziś w kioskach nowy numer (uwaga - w środku zatrzęsienie reklam :-\) a tymczasem na stronie magazynu pojawiła się gra Top Gear Race:

https://www.topgear.com.pl/gra/

A oficjalne stanowisko działu prenumeraty to:

1. Prenumeratę można rozpocząć od dowolnego numeru, czyli od starszych także.
2. Archiwalne numery można nabyć osobno, koszt jednego numeru to 3,9 (+ zapewne coś za przesyłkę)

Feanor

#54
No czyli jest OK.

-KaRi-

#55
Udało mi się ostatnio zakupić jeden z numerów Top Gear i muszę przyznać, że polska edycja jest dosyć słaba w porównaniu z angielską. Mam nadzieję, że redaktorzy się w końcu nauczą, że nic na siłę - humor jest strasznie drętwy ;)

Magdalena

#56
Witam !!! Poszukuję dwóch egzemplarzy Top Gear z grudnia 2010 i lipca 2011.  Pozdrawiam  :) :) :)

Ecnelis

#57
Pozostaje chyba polowanie na Allegro... Można też napisać do redakcji, choć nie wiem jak po zmianie wydawcy wygląda sprawa numerów archiwalnych.

Top Gear
ul. Domaniewska 52
02-672 Warszawa
tel.: 22 232 00 00
redakcja@topgearpolska.pl

Olgierd

#58
Ewentualnie, jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic, to na kolejowych dworcach: Warszawa Śródmieście (na peronach), Warszawa Zachodnia (pod ziemią w przejściu między peronami a dworcem autobusowym) i Warszawa Wschodnia (w przejściu pod peronami) są kiermasze przeterminowanych czasopism i książek. Jest szansa, że tem znajdziesz (szczególnie numer z 2011 roku) takie egzemplarze. Można je kupić za psie pieniądze (nie więcej niż połowa ceny nowego numeru), ale często mają pozaginane rogi lub są ogólnie podniszczone. Można jednak też znaleźć naprawdę egzemplarze w stanie idealnym.

Magdalena

#59
Dzięki za info redakcja odpada nie prowadzą sprzedaży nr archiwalnych. Dworce obeszłam tez nie ma.Pozdrawiam