Polski magazyn Top Gear

Zaczęty przez Ecnelis, 04.02.2008, 02:13:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Marton

#15
No to trzeba sobie
nabyć...Bo później może być problem

Malusi

#16
Na szczęście udało się, ale z tego co wiem to oni przywożą te gazety na raty, więc i w połowie miesiąca można gdzieś jeszcze znaleźć, tylko później mało czasu na czytanie zostaje:)

KrisFCB

#17
Ta gazetka jest najlepszą jaką dotąd czytałem (a było ich wiele) o samochodach. A co do ceny to myślę, że później będzie kosztowało max 7 zetka, ale to i tak mało jak na inne miesięczniki, które kosztują po 10 zł. ;) 

Marton

#18
W przypadku kmh to nawet 12,9 ;)

Malusi

#19
Ta cena jak patrzę na inne miesięczniki nie jest ostatecznym wyznacznikiem poczytności gazety, ważne żeby artykuły trafiały do nas,  a na razie jest ok, ja porównałbym tą gazetę bardziej do magazynu dla mężczyzn, bo są różne artykuły i gadżety jak np zegarki w 1, nie jest to typowy magazyn motoryzacyjny, może dlatego zyskuje taką popularność.

Marton

#20
Ale też nie do końca bo dziewczyn nie ma... wiem że TG nie tylko kobiety czytają ;)

Malusi

#21
No dziewczyn nie ma, może pojawią się jak będzie jakaś relacja z targów np:) kobieta w kiosku, jak szukałem TG, mówiła że właśnie nawet dziewczyny kupują magazyn.

Talis

#22
Nie no Panowie, czyżbyście pominęli artykuł o Rollsie Drophead? Normalnie piękne połączenie... chciałbym sie znaleźć na miejscu tego kola za kierownicą :D

Malusi

#23
Hehe, tak się zastanawiałem czy ktoś zwróci uwagę na ten artykuł:) auto zdecydowanie nie dla mnie, nawet gdybym dysponował taką walutą, ale miła randka z taką zawartością byłaby jak najbardziej na miejscu:)

Ecnelis

#24
To tak jeszcze w temacie tego, ekhm, Dropheada:







;)

Talis

#25
Gwoli informacji to co widzicie powyżej to harem należący do redakcji autoGen.pl  ;D

Malusi

#26
Bajeczki, to moje ex Żony:) Talis, jak zaczynałem czytać Twój post to myślałem że będzie napisane że to harem spółki TG:)

KrisFCB

#27
No, no panowie widzę, że rozmówki na te tematy się rozkręcają :)

Malusi

#28
Takie kobiety i ich właściciele oraz auta którymi się rozjeżdżają zawsze jest na topie:) Brakuje mi trochę piękna w polskim TG, bo nie wiem czy wyspiarze dają trochę zdjęć o treści nie do końca moto:)

Marton

#29
Miejmy nadzieję że angielek nie wrzucą na rozkładówkę :)