Polski magazyn Top Gear

Zaczęty przez Ecnelis, 04.02.2008, 02:13:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Malusi

#30
Oj, to byłaby zbyt duża perwersja, która niekoniecznie spodobałaby się polskiej części czytelników, ważne jednak że czytać jest co i zdjęcia aut nie pozostawiają złudzeń...

Marton

#31
Wiesz ...pewnie by się znaleźli tacy którym by się to podobało...ale masz racje...lepiej żeby się w tą stronę nie rozwijali :)

Ecnelis

#32
Cytat: Marton w 09.04.2008, 22:41:12
Wiesz ...pewnie by się znaleźli tacy którym by się to podobało...
Od każdej reguły znajdą się wyjątki.

A tymczasem do nowego numeru TG pozostał niespełna tydzień. :D

Marton

#33
To już?? kurde ale ten czas leci :) Dobrze...bedzie co czytać w drodze do pracy ;)

Malusi

#34
No, dobrze że ten numer trochę później jest bo ja jeszcze dokańczam 2:) przeczytałem właśnie o Land Cruisierze, wszystko ok tylko ta cena:/

Marton

#35
Nie wiem...mi się strasznie te nowe terenówki nie podobają...stare ..to było coś co przykuwało  uwagę...

Malusi

#36
No ale w przypadku toyoty to ona bardzo się nie zmieniła, chociaż jeśli masz na myśli stare pajero, czy land rovera, to te dzisiejsze rzeczywiście bardziej służą jaka limuzyny na wysokich kołach niż jako pojazd służący do jazdy po bezdrożach.

Ecnelis

#37
Trzeci numer już w sprzedaży:


Marton

#38
Clarkson coś jak by mniejszy na okładce :)))

Malusi

#39
Coś jakby wkońcu nie psuje okładki;p zresztą najważniejsza jest treść, a tej nie brakuje, jest parę konkretów, nawet May z tym Astonem wkońcu do mnie dotarł.

Marton

#40
No widzisz :) Mi tam Aston od początku się podobał :)

Malusi

#41
Cytat: Marton w 20.04.2008, 23:55:09
No widzisz :) Mi tam Aston od początku się podobał :)
Aston tak, ale May nie zawsze potrafi zachwycić:)

Ecnelis

#42




Dawać to jak najszybsziej w wersji polskiej! ;D

stanczyk

#43
cwaniacki styl pisania redaktora naczelnego polskiego TG  drazni momentami,
cale szczescie ze gosc ma wiedze i obycie...jezdzil wieloma autami marzen, czego mu szczerze zazdroszcze,
a pismo, na srednim poziomie, moim zdaniem...
gg 3787531
ernwopr@wp.pl

stanczyk

#44
bardzo fajnie za to pisze redaktor tego forum, bogate slownictwo , wyobraznia...bez przeginania charakterystycznego dla Top Gear..
wybiera do art   naprawde cool auta...!


ja zapraszam do classicauto na cykl na  temat American Muscle cars :)
gg 3787531