Lamborghini Gallardo LP560-4 vs Ferrari 430 Scuderia

Zaczęty przez Ecnelis, 08.03.2008, 02:27:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Starcie pod tytułem "Baby Lambo" vs "Baby Ferrari" po premierze Gallardo LP560-4 weszło w decydującą fazę. ;D

vs

W skrócie:

Lamborghini Gallardo LP560-4 / Ferrari 430 Scuderia:

Moc: 560 / 510 KM
0-100 km/h: 3,7 / 3,5 s
V-Max: 325 / 320 km/h

Lambo ma pierwsze testy przed sobą, o Ferrari już wiemy, że nie ma chyba osoby, której by to auto swoim zachowaniem na asfalcie nie zachwyciło...

Pytanie oczywiste: które z tych aut chętniej widzielibyście w swoim garażu a siebie za jego kierownicą? ;)

KrisFCB

#1
Proste, że Ferrari. Mógł bym nie mieć normalnie domu a mieć Scuderie. A trochę za bardzo się rozmarzyłem...

konradin

#2
wybieram Ferrari, choć przy "zwykłych" wersjach tych aut wybrałbym Gallardo. Moim zdaniem LP to już nie to... a Scuderia to dalej piękne Ferrari

szpyrus23

#3
W tym pojedynku wygrałoby u mnie ferrari, ale jeżeli bralibyśmy pod uwagę Murcielago LP640 to nie byłoby mowy o innych markach

cj_robert

#4
ehh... czyli że jestem niby sam? :P No oczywiście że gallardo, chociażby dla tych 50 koni róznicy ;)

Talis

#5
juz nie jesteś sam bo ja tez jestem za Gallardo.
A tak w ogóle to muszę opieprzyć swojego przełożonego za to zestawienie. Otóż LP560 i Scuderia to inna klasa. Ferrari to praktycznie wyścigówka mogącą jeździć po drodze a Gallardo to drogowy supercar. Jak powstanie LP560 Superleggera to pojedynek ze Scuderią będzie sprawiedliwszy:D

cj_robert

#6
on po prostu nie chciał żeby było niesprawiedliwie :P jak powstanie superleggera, to scuderia zostanie daleeeko w tyle :P

Ecnelis

#7
Póki co to porównanie ma jak najbardziej sens (patrząc na osiągi a nie charakter aut) - Lambo nie planuje w najbliższym czasie wersji Superleggera:

https://www.youtube.com/watch?v=LSIdbA1U3jk

;)

nabial

#8
Nawet jeśli wyjdzie Superleggera to i tak wole Ferrari. ''Normalna" 430 jest fantastyczna ale tworząc Scuderie Ferrari przeszło samego siebie.

szneke

#9
Scuderia. Piękne Ferrari. nabial dokładnie to podsumował, nic dodać nic ująć :)

Feanor

#10
Jestem za gallardo - wolę auta bardziej kanciaste, agresywnie cięte jak mieczem. Chociaż scuderia też niczego sobie.

alainw

#11
Jeśli chodzi o wygląd: Ferrari ma moim zdaniem niedopracowany przód, Gallardo jest po prostu świetne. Ferrari się pewnie lepiej prowadzi, ale gdybym miał rzeczywiście tyle pieniędzy żeby któreś kupić, kupiłbym obydwa ;p Jednak Lambo byłby praktyczniejszy i bardziej opłaciłby się jego zakup. (mieszkam daleko od Poznania...)

TomWin

#12
oba sa fantastyczne, jednak wybral bym gallardo, bo to Lambo :)

Feanor

#13
Heh. Wyrównany pojedynek.