Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Wątek: "Saga rodu Porsche" Stefan Aust, Thomas Ammann  (Przeczytany 8591 razy)

Ecnelis

  • Administrator
  • Wiadomości: 20905
"Saga rodu Porsche" Stefan Aust, Thomas Ammann
« dnia: 15.02.2014, 10:14:20 »
Już w przyszłym tygodniu nakładem wydawnictwa Sonia Draga na polskim rynku ukaże się książka "Saga rodu Porsche" autorstwa Stefana Austa i Thomasa Ammanna. 440-stronną księgę wyceniono na niecałe 43 złote.Długoletni redaktor naczelny magazynu „Der Spiegel” i autor bestsellerów, Stefan Aust, oraz dziennikarz i ekspert Porsche, Thomas Ammann, zgłębiają mit marki Porsche.
 
Fascynująca historia samochodowego klanu, a jednocześnie reprezentatywny wycinek historii gospodarki. Porsche od lat fascynuje wielbicieli samochodów w Niemczech i na całym świecie. Lecz co kryje się pod blaszaną karoserią o niepowtarzalnych kształtach? Porsche jest najzyskowniejszą firmą motoryzacyjną świata, od trzech pokoleń nierozerwalnie związaną z dziejami pewnej rodziny. Gdy za pomocą zgromadzonego miliardowego majątku podjęto próbę przejęcia koncernu Volkswagena, między dwoma gałęziami rodu – rodzinami Porsche i Piëch, doszło do walki o władzę.

Niniejsza książka zgłębia fenomen marki Porsche. Opisuje nieprzerwaną fascynację, jaką technologia i design wywierają na milionach ludzi. Opowiada o bogatej we wzloty i upadki dziejach firmy Porsche, które są odzwierciedleniem współczesnej historii Niemiec – od współpracy z Hitlerem po skandale obyczajowe i malwersacje.


https://www.soniadraga.pl/produkt/973/biografie-saga-rodu-porsche.html

DanielAquarius

  • Wiadomości: 129
Saga rodu Porsche - Stefan Aust, Thomas Ammann
« Odpowiedź #1 dnia: 15.02.2014, 17:18:27 »
Chyba już wiem o jaki spóźniony prezent na walentynki poprosić dziewczynę:)