Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Wątek: Jeremy Clarkson na rynku polskim  (Przeczytany 11449 razy)

Ecnelis

  • Administrator
  • Wiadomości: 20891
Jeremy Clarkson na rynku polskim
« dnia: 20.04.2008, 04:32:12 »
16 maja na polskim rynku ukaże się już 5 pozycja firmowana przez Clarksona - "Wściekły od urodzenia".Jak wygląda świat widziany zza kierownicy samochodu Jeremy'ego Clarksona? Czy można poczuć się naprawdę wolnym, gdy życie we współczesnym społeczeństwie pełne jest progów zwalniających? Można - pod warunkiem, że wentylem bezpieczeństwa naszych frustracji stanie się śmiech. Policjanci, którzy zamiast ścigać włamywaczy filmują przekraczających prędkość kierowców, politycy zdolni do każdego absurdu, byle utrzymać się przy władzy, taksówkarze z manierami z piekła rodem, motocykliści, Niemcy, Amerykanie, autobusy, zakazy parkowania i Bogu ducha winny Polonez - to tylko mała próbka tego, o czym w swoich ostrych jak brzytwa felietonach pisze brytyjski guru świata motoryzacji. Co oznacza pojęcie "efekt Clarksona"? Jak nie zwariować podróżując z dzieckiem w samochodzie? Dlaczego w Ameryce nie wolno zakładać nogi na nogę? Jakie tajemnice skrywają damskie torebki? Które samochody są naprawdę wyjątkowe, a od których należy trzymać się z daleka? O tym wszystkim przeczytacie w książce Jeremy'ego Clarksona. Wściekły od urodzenia to zbiór 180 pełnych angielskiego humoru tekstów, które sprawią, że znów będziecie wybuchać śmiechem. Ta skrząca się obrazoburczymi metaforami i zaskakującymi porównaniami lektura dowodzi, że najlepszym gwarantem przyczepności na ostrych zakrętach życia jest zdrowy dystans do siebie i do świata. Trzymajcie się mocno! Zapowiada się ostra jazda!

 ;D

Książka wydana jest przez Wydawnictwo Insignis - insignis.pl.

Dla przypomnienia - poprzednie tytuły Clarksona, które ukazały się w języku polskim to: "Wiem, że masz duszę", "Motoświat", "Świat według Clarksona" oraz "I jeszcze jedno... Świat według Clarksona 2":
cj_robert

  • Wiadomości: 192
Polskie wydania książek Clarksona
« Odpowiedź #1 dnia: 27.07.2008, 23:13:30 »
"Wiem że masz dusze" Najlepsze jak opisywał sytuacje gdy o mało nie uderzył w barierki rollsem, jeszcze nigy się tak nie śmiałem czytając książke ;P

Ecnelis

  • Administrator
  • Wiadomości: 20891
Wydawnictwa na rynku polskim
« Odpowiedź #2 dnia: 09.11.2008, 11:38:47 »