Mercedes-AMG GT (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 16.04.2014, 11:29:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#15
GT S Edition 1 w całej okazałości:







Ceny na Niemcy z 19-procentowym VAT'em:

GT - 115430  / 482,3k PLN
GT S - 134351  / 561,3k PLN
GT S Edition 1 - 148512  / 620,5k PLN

Feanor

#16
Elegancko i z pazurem - tak jak lubię!

Ecnelis


Ecnelis

#18

rafal345

#19
Chris Harris przejechał kilka zakrętów bez poślizgu :o

Brandis

#20
Kiedyś chyba nawet miał jeden film, w którym specjalnie powstrzymywał się od poślizgów, haha. :D GT ja można było się spodziewać - majstersztyk. Czekam na bezpośrednie porównanie z 911 czy F-Type. Będzie baaardzo ciekawie!

Ecnelis

#21
Bernd Schneider, Mercedes-AMG GT S, Laguna Seca i 360-stopniowy zapis video:

https://visualise.s3.amazonaws.com/gt-chase/embed.html
https://visualise.s3.amazonaws.com/gt-solo/embed.html


Ecnelis

#22
Mercedes-AMG po raz kolejny łączy siły Cigarette Racing. Tym razem na Miami International Boat Show przygotowano koncepcyjną łódź Cigarette Racing 50 Marauder GT S w ekskluzywnym lakierze  AMG Solarbeam, inspirowaną coupe GT S. Łódź zasilaną dwa najsilniejsze silniki w gamie Cigarette, jednostki Mercury, które 15-metrową maszynę rozpędzają do ponad 217 km/h. Cena: 1,2 miliona dolarów.




Ecnelis

#23

rafal345

#24
Nie wiem, czy u Was też to tak wygląda o.O


Nie wiem dlaczego, ale wciąż nie mogę się do tego samochodu przekonać.

Ecnelis

#25
Jakieś kodowanie albo kompresja zjadły im miniaturkę... ;) A tymczasem starcie z 911 Turbo:


rafal345

#26
Wszedłem żeby zobaczyć Merca rozsmarowanego na asfalcie, nie zawiodłem się.

Brandis

#27
Wynik porównania oczywisty, bo czego innego spodziewać się w porównaniu z Porsche, które jest mocniejsze i ma napęd na wszystkie koła? Druga sprawa, że dużo droższe Turbo jest najbliższym konkurentem GT S wśród 911 tylko dlatego, że między Turbo i Carrerą jest ogromna dziura. Mercedes oczywiście całkiem zupełnie przypadkowo mieści właśnie w niej. Czekam na bardziej sensowne porównanie 462-konnego GT z na przykład 430-konną Carrerą GTS, które kosztują prawie tyle samo.

Ecnelis

#28

Ecnelis

#29