911 Turbo vs F-Type R vs AMG GT S

Zaczęty przez Ecnelis, 13.09.2014, 09:59:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

W segmencie, w którym królowało 911 robi się coraz ciekawiej: jest już F-Type, a w przyszłym roku w sprzedaży pojawi się nowe AMG GT. Co wybralibyśmy do swojego garażu (można oddać głosy na dwa samochody)?
rafal345

#1
W zasadzie 911 nie za bardzo pasuje do tego porównania bo nie ma wersji dokładnie odpowiadającej reszcie - Carrera S jest wyraźnie wolniejsza ale i tak chyba lepiej by pasowała, Turbo to poziom wyżej ponad Jaguarem i Mercedesem.

Brandis

#2
911 Turbo z napędem na wszystkie koła to zupełnie inny poziom niż Merc i Jag, ale między nim a Carrerą S jest ogromna przepaść i kolejne kilka poziomów różnicy od AMG GT S i F-Type R. Ale patrząc na parametry silników - bliżej chyba być nie może. Za to do Carrery S można by przyłożyć bazowe AMG GT i F-Type V6 S, ale to jeszcze większa różnica mocy: 380/400/462 KM. Nie da się pogodzić. :D

A do swojego garażu wybieram... 911 i AMG. Porsche ze względu na osiągi, AMG ze względu na wygląd. Jag jest przy nich jakiś taki za bardzo napompowany i wyraźnie wolniejszy ze swoją skrzynią.

Feanor

#3
Biorę Jaga za styl!