Komunikaty, zmiany

Zaczęty przez Ecnelis, 25.05.2008, 17:34:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Dziś rusza nowy dział. Póki co nosi roboczą nazwę "Spotter Zone", która jest chyba wystarczająco wymowna. ;)

W skrócie: zamieszamy w nim fotografie egzotycznych, rzadkich bądź wyjątkowych aut, które udało nam się zrobić (oraz gdzie i kiedy). Podział tematów na modele.

;D

Ecnelis

#1
Dodano funkcjonalność pozwalającą na wstawianie bezpośrednio na forum filmików z YouTube.

Wstawiamy je przy użyciu przycisku bądź użyciu BBcode. Na przykład:

https://www.youtube.com/watch?v=aoRdo-WDtjo

Ecnelis

#2
Skrypt forum został zaktualizowany dzisiaj z wersji 1.1.20 do najnowszej 2.0.9. Oznacza to wiele zmian zarówno jeśli chodzi o funkcjonowanie forum jak i jego bezpieczeństwo. Część starych funkcjonalności mogła zostać zastąpiona nowymi lub chwilowo zniknąć. Wszelkie braki będą uzupełniane w najbliższych dniach.

rafal345

#3
no, chwilowo forum wygląda dziwnie ;p

rafal345

#4
W tym dziale nie da się zakładać tematów więc piszę tutaj - dałbyś radę dodać BBCode dla tweetów i zdjęć z instagrama? Sporo się tam dzieje, więc bbcode zdecydowanie przyspieszyłby wrzucanie znalezisk na forum.
https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2525
https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=4059

Ecnelis

#5
Wtyczka na Twittera ostatni update miała w styczniu 2012 roku i już nie działa, a innej/nowszej nie widzę.

Instagram test. W miarę działa. ;)

https://www.instagram.com/p/CCHAY1Vl5r2/

Ecnelis

#6
Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji Simple Machines oraz zostało oddzielone od głównej strony - od teraz będzie funkcjonować pod subdomeną forum.autogen.pl.

Małe elementy forum mogą jeszcze nie działać lub działać inaczej, niż do tej pory - w najbliższych dniach pojawią się kolejne zmiany/poprawki w ramach forum.

Ecnelis

#7
Skrypt forum, Simple Machines Forum, został zaktualizowany z wersji 2.0.19 do najnowszej wersji -  2.1.4, która obejmuje niezbędne modernizacje z zakresu różnych funkcjonalności i bezpieczeństwa. W najbliższym czasie będą prowadzone dalsze prace konfiguracyjne, w trakcie których forum może być chwilowo niedostępne.