Konkurs - J. Clarkson "Wściekły od urodzenia"

Zaczęty przez Ecnelis, 06.06.2008, 18:27:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Niedawno na półkach wszystkich księgarni i salonów książki nakładem Wydawnictwa Insignis pojawia się piąta już, przetłumaczona na język polski, książka Jeremy'ego Clarksona, brytyjskiego dziennikarza motoryzacyjnego, który znany jest przede wszystkim z kultowego programu motoryzacyjnego Top Gear.

Mowa oczywiście o pozycji pod tytułem "Wściekły od urodzenia", czyli zbiorze 180 pełnych angielskiego humoru felietonów Clarksona, które sprawią, że będziecie wybuchać śmiechem. Ta skrząca się obrazoburczymi metaforami i zaskakującymi porównaniami lektura dowodzi, że najlepszym gwarantem przyczepności na ostrych zakrętach życia jest zdrowy dystans do siebie i do świata.



Wszelkich szczegółów na temat książki dowiecie się ze strony wydawcy (insignis.pl) a już dziś macie szansę stanąć przed możliwością postawienia tego tytułu na swojej półce (o ile oczywiście już go nie zakupiliście) - mamy dla Was 10 egzemplarzy!

Co należy zrobić, aby wejść w posiadanie jednego z nich? Nic prostszego! Wystarczy poniżej zadeklarować swój udział w losowaniu i.. mieć w nim szczęście. To wszystko (przypominamy, że zgodnie z regulaminem forum niedozwolone jest tworzenie multikont - osoby takie będą usuwane i wykluczane z losowania bez uprzedzenia)!

Na zgłoszenia czekamy do 23 czerwca.

marcingwr

#1
zgłaszam chęć

mamci

#2
i ja

miki1406

#3
oczywiście ja również się zgłaszam... tego tomiku jeszcze nie posiadam ;-D

thehustle

#4
Ja również

Malfeusz

#5
Niniejszym wpisuję się na listę chętnych ;)

Topic

#6
zgłaszam swój udział :)

damga

#7
Zgłaszam swój udział w konkursie

Globy

#8
Również poproszę o wciągnięcie na listę :-)

b3liar

#9
Zgłaszam swój udział w konkursie.

bakus

#10
Zgłaszam swój udział w konkursie :)

kombiTD

#11
ja też ja też! :)

lol000

#12
ja tez zgłaszam się w konkursie

-KaRi-

#13
Ja również się zgłaszam ;)

Wooky

#14
Zgłaszam sie