Aston Martin Valkyrie (2021)

Zaczęty przez rafal345, 17.03.2016, 12:29:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

AutoGEN

#60

AutoGEN

#61
News: Aston Martin Valkyrie - Dobre i złe wieści.

Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami.

Ecnelis

#62
Valkyrie pierwszy raz na drodze publicznej.

rafal345

#64
Te zdjęcia z testów drogowych nie dają mi spokoju. Z jednej strony widać, że mocowanie przedniej tablicy rejestracyjnej zostało przemyślane, bo widać ten wyprofilowany element, do którego tablica została przyczepiona. Z drugiej strony mocowanie tablicy w takim miejscu to aerodynamiczny samobój, nie wiem jak mały procent przepływu wewnętrznego będzie teraz niezaburzony.

Ecnelis

#65
W wyniku epidemii, zawirowań finansowych i tak dalej Valkyrie nie będzie gotowy w tym roku i pierwsze sztuki trafią do właścicieli w roku 2021.

https://www.evo.co.uk/aston-martin-valkyrie/17980/aston-martin-valkyrie-deliveries-pushed-back-to-2021

Ecnelis


AutoGEN

#67
Plotki: czy Valkyrie znajduje się w tarapatach? Problemy finansowe firmy, zmiany w zarządzie, inwestycje w DBX, planowane wejście do Formuły 1, pandemia koronawirusa, anulowanie programu WEC oraz problemy z prowadzeniem i awaryjnością prototypów mają stawiać całe przedsięwzięcie w trudnym położeniu.

https://www.formulapassion.it/automoto/mondoauto/aston-martin-valkyrie-forti-dubbi-sul-futuro-512009.html

Feanor

#68
To była by katastrofa

AutoGEN

#69
Valkyrie nadchodzi: nowe video z Tobiasem Moersem przepraszającym za opóźnienia i zapowiadającym, że auto ma być gotowe dla klientów jeszcze w 2021 roku.

https://www.roadandtrack.com/news/a35519474/aston-martin-valkyrie-active-aero-sound-track/

https://www.youtube.com/watch?v=QEMH3FwZ2eE

rafal345

#70
Niby nic, ale jednak widać sporo ciekawych rozwiązań. Po pierwsze, nie spodziewałem się ruchomych przednich płatów. Po drugie, zdecydowanie nie spodziewałem się, że łączenie kadłuba z zawieszeniem będzie pokryte elastyczną płytką: https://imgur.com/AYfF2zO

Ujęcia kamer spod spodu faktycznie sugerują, że projekt jest na wykończeniu - gdybym tylko mógł widzieć to wszystko, kiedy zaczynałem pracę inżynierską!
https://imgur.com/7tKQ67S
https://imgur.com/GI0TJd0
https://imgur.com/oJ6juQ7

Nie mogę się doczekać co najmniej tak samo, jak klienci.

AutoGEN

#71
O zmianach odnośnie modelu Valhalla w związu z zacieśnięciem związków z Daimlerem już wiemy. Teraz, po wglądzie w szersze plany Aston Martina i Mercedes-Benza, wygląda na to, że dzieje się coś również w temacie modelu Valkyrie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami maszyna ma być gotowa w drugiej połowie tego roku, to nic nowego. Nowa jest za to informacja o rozszerzeniu oferty Valkyrie w czwartym kwartale tego roku. Czy chodzi tylko o gotowość ewolucji AMR czy rzeczywiście coś nowego - przekonamy się za czas jakiś.
AutoGEN