Arrinera AH1 (2011)

Zaczęty przez Ecnelis, 19.06.2008, 14:59:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis


szpyrus23

#1
Lamborghini Reventon po drobnych przeróbkach. Nawet wnętrze jest podobne

Ecnelis

#2
Wiadomość z pb.pl:

Akcjonariusze notowanego na New Connect Veno muszą uzbroić się w cierpliwość. Opracowywany przez spółkę sportowy supersamochód wiosną nie wyjedzie na ulice. Akcje spółki kosztują już tylko 2 grosze (kurs otwarcia w dniu debiutu wyniósł 4,00 zł).

- Nie chcę podawać kolejnego terminu. Przy produkcji takiego auta pojawiają się przeszkody, których pokonanie zajmuje dużo czasu. Na pewno samochód powstanie w tym roku – mówi Arkadiusz Kuich, prezes Veno.

Równolegle firma rozmawia z dilerami, którzy chcieliby zająć się sprzedażą samochodu. Zarząd zapewnia, że pojawili także pierwsi potencjalni klienci.

- Skończyliśmy prace nad nadwoziem, kończymy wnętrze i przechodzimy do trudnego etapu łączenia nadwozia z ramą. Mamy pieniądze na dokończenie projektu – dodaje Arkadiusz Kuich.


I jeszcze bardziej dosadny news na Interii:
https://motoryzacja.interia.pl/samochody/producenci/news/superauto-veno-pozniej,1277674,415

Ecnelis

#3
Jak podaje magazyn "Parkiet" supersamochód Veno ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale przyszłego roku i być może będzie produkowany w Chinach.

https://media.wp.pl/kat,1022939,wid,12894871,wiadomosc.html


Ecnelis

#4
News z minionej środy: Prototyp Venocara, na którego z niecierpliwością czekają inwestorzy i media, już niedługo zostanie pokazany światu. Trwają ostatnie prace przygotowawcze do oficjalnej prezentacji. Co będzie działo się potem? Jak szybko można liczyć na rozpoczęcie produkcji superauta?
- Od czasu pierwszej prezentacji prototypu Venocara do momentu uruchomienia jego małoseryjnej produkcji upłynie co najmniej rok.


https://veno-sa.blogspot.com/

Ecnelis

#5
News: Veno Arrinera - Coraz bliżej celu.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#6
Premiera auta coraz bliżej, a na blogu Veno publikowane są codziennie nowe zdjęcia detali:


jabok

#7
Ten samochod wyglada jak tania podrobka Lamborghini z kazdego modelu po troche... mysle,ze klienci sie na to nie nabiora. Wtej klasie trzeba miec wlasny styl.

Ecnelis

#8
I po dzisiejszej premierze:

Więcej zdjęć na pb.pl.

GdDawid

#9
Na żywo wygląda brzydziej niż na obrazkach. Dziwne proporcje, nie najlepiej to wyglada...

Ecnelis

#10
News: Arrinera - Prototyp pokazany.

https://www.youtube.com/watch?v=G36AntlW2Z0

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Feanor

#11
Samochód pełen sprzeczności stylizacyjnych - brak jednolitego spojrzenia na samochód jako na spójny projekt. Za bardzo projektanci się zapatrzyli na Lambo. Ale jak na nasze warunki to i tak cud motoryzacyjny. Więc trzymam kciuki za powodzenia tego przedsięwzięcia.


Grand

#13
Nie jest tak źle, jak to wyglądało na renderach, ale też szału nie ma. Z przodu nawet tak bardzo nie przypomina Lambo, ale z tyłu chyba ktoś za bardzo zaszalał. Jeśli Noble ma się zająć podwoziem to o technikę nie ma się co martwić, ale nadwozie przydaloby sie przerobic.

Feanor

#14
Z przodu jakoś bez pomysłu a z tyłu pełna ektrawagancja - coś tu nie gra.