Porsche Panamera (2009)

Zaczęty przez Ecnelis, 23.07.2008, 16:27:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

News: Porsche Panamera - Zbierać fundusze czas zacząć.

I parę spyshotów z ostatniego miesiąca:





Ecnelis

#1
Pierwsze porządne spyshoty wnętrza:



I kolejne samego auta (całość z WorldCarFans.com):


Talis

#2
Tył i profil tylny po prostu do bani, przód jeszcze jakoś sie borni. Miłym zaskoczeniem dla mnie jest natomiast ciekawa deska rozdzielcza.

KrisFCB

#3
Przednie światła są trochę podobne do Vipera. Przód samochodu kojarzy mi się trochę z Corvette, a tył z Boxsterem... Deska rozdzielcza jest nawet ciekawa. :-)

Ecnelis

#4
Pierwsze, oficjalne teasery Panamery:


Ecnelis

#5

Ecnelis


AutoGEN

#7



szpyrus23

#8
Jakiś taki niedosyt pozostawia ten wygląd Panamery. Jedyne Porsche które mi się naprawdę podoba to Carrera GT. Najmłodsze auto ze Stuttgartu nie zmieni tego zdania.

Feanor

#9
Też tak sądzę. Jedynym plusem są dla mnie dosyć fajne jak na porsche światła przednie. W porównaniu z estoque wypada bladziutko, no i te silniczki...


Talis

#11
Osobiście jestem zaskoczony, bo spodziewałem się paskudztwa, a tu przód, profil do tylnego koła są całkiem fajne, niestety tego nie można powiedzieć o tyle.... totalny niewypał.
Zapewne wielu sie ze mną zgodzi, że największym błędem Porsche jest upodabnianie na siłę swoich modeli di 911, Ok taki jest styl marki, ale on nie pasuje do Cayenne czy Panamery. Gdyby te auta zaprojektować w inny sposób z pewnością byłyby ładniejsze.

Feanor

#12
Pewnie chodzi o to, że ludzie nie rozpoznawaliby, że to porsche...

cj_robert

#13
A mi się wydaje ze nie jest tak źle.. Zresztą, porsche przyzwyczaiło nas już chyba do tego że wszystkie samochody wyglądają prawie tak samo ;) Jak dla mnie, przód- fajnie, tył-średnio

Ecnelis

#14