Aston Martin One-77 (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 08.08.2008, 10:33:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#30
Makieta nadwozia prosto z Genewy:



Więcej zdjęć na: https://www.autoblog.com/photos/geneva-2009-aston-martin-one-77-1/

Feanor

#31
Zajebiaszczy dyfuzor! Ciekawe jak będzie jeździł?

cj_robert

#32
a więc tak wygląda bestia przed którą drży samochodowy półświatek  ::) Nawet nieźle wygląda, na żywo pewnie robi piorunujące wrażenie, ale ja muszę się najpierw do niego przyzwyczaić  ;) Wydaje mi się że lepszy byłby ten szary lakier

Talis

#33
Vanquish wyglądał jakby był nieco spasiony... ten, pomimo równie słusznej postury wygląda muskularnie.

cj_robert

#34
vanquish przede wszystkim tył miał  strasznie brzydki, taki nie-astonowy. I mi kojarzył się z jakimś dogiem niemieckim albo labradorem, a ten wygląda jak potwór z rozdziawionym pyskiem ::) i to jest fajne

Ecnelis


cj_robert

#36
No i mam nową tapete na kompie :D Świetnie wygląda na zdjęciu po prawej :o

Feanor

#37
Zgadzam się. Przód moim zdaniem mógłby być lepszy, ale za to tył miażdży cyce! Wnętrze też zapowiada się świetnie...

cj_robert

#38
kurde... tak to jest jak się nie myśli przy pisaniu.. na zdjęciu po prawej mi chodziło (już poprawione).  Właśnie dla mnie to przód lepiej wygląda, z tyłu nie jest źle, ale nie podoba mi się że światła są połączone. Trzeba czekać na więcej zdjęć, najlepiej robionych na ulicy

Talis

#39
Cytat: Feanor w 09.03.2009, 20:27:32
tył miażdży cyce!

a to dobrze czy źle? bo ja osobiście uważam że DB9 ma ładniejszy tyłeczek:D

Feanor

#40
Nawet lepiej niż dobrze... ;)

Ecnelis

#41
Serwis 925.nl opublikował dokument przedstawiający w skrócie szczereg szczegółów na temat One-77, w tym sporo mówiące szkice wnętrza:


Ecnelis

#42
W końcu jest! Kompletny One-77 w całej okazałości na konkursie elegancji w Villa d'Este:







Wszystkie prawie 80 zdjęć na: https://www.omniauto.it/foto/gallery/9210/aston-martin-one-77-a-villa-deste

cj_robert

#43
a do właścicieli coś już trafiło?

Talis

#44
Szczerze mówiąc to jestem trochę zawiedziony, to auto jest przekombinowane z każdej strony, szczególnie mega szerokie tylne nadkola i elementy deski rozdzielczej pasujące do prototypów Mazdy ale nie do Astona. DB9 ponad wszystko :D